IPHaber

Genel


ZyXEL'den Çevreci Yaklaşım

Eylül 28, 2009 by admin in Genel with 0 Comments

Zyxel, 9 Ekim Cuma günü gerçekleşecek olan “Green IT” oturumunda, şirketlerin çevreci dönüşüm, altyapılar ve üretimde maliyet avantajı sağlamak gibi konularda bilgiler verecek.

ZyXEL’in Türkiye Ofisi, 7-10 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Bilişim Zirvesi 2009′daki yerini aldı. İş Çözümleri ve Teknoloji başlığı altında gerçekleşen “Green IT ile Şirketinizi Geleceğe Taşıyın” oturumuna sponsor olan ZyXEL Türkiye, oturumda uluslararası kısıtlamalar, şirketlerin çevreci dönüşümü yakalamasını sağlayacak yöntemler, çevreci altyapılar ile üretimde maliyet avantajı sağlama ve pazarlamada çevreci teknolojilerin kullanımı gibi konularda katılımcılara bilgiler verecek.

9 Ekim 2009 Cuma günü, 14.00-15.00 saatleri arasında Büyükada Salonu‘nda yapılacak olan oturumu, ZyXEL Genel Müdürü Vefa Tarhan ile ZyXEL Tüketici Elektroniği Ürün Yöneticisi Şamil Doğan yönetecek. Uluslararası çevre standartlarını en üst seviyede karşılayan, çevreye zararlı materyaller içermeyen (kurşun vb.) ve az enerji tüketen ürünleri ile önemli çevre ödüllerinin de sahibi olan ZyXEL, oturum sırasında bu deneyimlerini katılımcı kişi ve kurumlarla paylaşacak.

ZyXEL, sponsor olduğu “Green IT ile Şirketinizi Geleceğe Taşıyın” oturumu ile Bilişim Zirvesi 2009’daki yerini aldı.

Bilindiği gibi çevreci teknolojiler sadece bir üretim ve tüketim trendi olmadıklarını, doğaya ve kurumların bütçelerine yansıyan katkıları ile ispatlıyorlar. Çevreye zararı olmayan, az enerji tüketen, dahası üretimleri aşamasında üreticilerin kârlılığına belirgin katkılar sağlayan çevreci teknolojiler, kurumların geleceğini bugünden şekillendirmesi açısından büyük bir öneme sahip.

Kaynak: SDN

Tagged , ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Alcatel-Lucent'a FCC sertifikasyonu

Alcatel-Lucent, 700 MHz spektrum bandında 4G ya da bir başka deyişle dördüncü nesil baz istasyonları için FCC sertifikasyonu alan ilk...

Kapat