IPHaber
Son Yazılar

Eğitim


Yeni mezunlara yazılım danışmanlığı için ücretsiz eğitim

Haziran 16, 2010 by admin in Eğitim, Telekom with 0 Comments

Ülkemizin önde gelen iş yazılımı uygulama şirketlerinden birisi olmasının yanında, SAP’ın da ilk Altın Partner’i olan MBIS firması, geleceğin yazılım danışmanları yetiştirmek için düğmeye basıyor.

Yazılım Danışmanı olmak isteyen yeni mezunlar, haberimiz size  geliyor  mbis logo 550x537

Temmuz ayı itibarı ile başlatacakları Danışman Yetiştirme Programı dahilinde yeni mezun gençlere 2 ay süreyle ücretsiz eğitim verecek olan MBIS, bu süre sonunda yapacağı sınavdan gerekli başarı kriterini sağlayanları bünyesinde istihdam edecek. Hafta içi ve hafta sonu grupları halinde 2 ay boyunca devam edecek eğitim programında ana müfredatın yanında kişisel gelişim eğitimleri ve vaka çalışmaları ile desteklenecek.

Hepsinden güzeli ise ne bir iş deneyimi ne de SAP tecrübesi aranmaması; tek koşul üniversitelerin fen,mühendislik, iktisadi ve idari bilimler fakültelerinden mezun olmuş olmanız. Hatta bu bölümler haricinde bir fakülte çıkışlı olsanız dahi başvurun deriz biz 🙂

Evet; yapmanız gereken tek şey özgeçmişinizi ik@mbis.com.tr adresine göndermekten ibaret.

Ve son bir güzellik daha: Eğer İstanbul haricinden yoğun başvuru olursa eğitimler İstanbul dışında, belirlenecek merkezi illerde de yapılabilecekmiş.

Açıkçası MBIS Genel Müdürü Murat Tekmil’in aşağıdaki sözlerinden hareketle, kesinlikle ilgili olanların başvurmalarını tavsiye ederiz:

Türkiye’de kurumsal kaynak planlama (ERP) yazılımı ihtiyacı olan binlerce şirket var. ERP yazılımlarını şirketlere uygulayacak danışman gereksinimi de her geçen gün artıyor. Bu alanda yetişmiş eleman azlığından, Türkiye genelinden gelen yeni proje taleplerine yetişmekte zorlanıyoruz. Biz gençlere, geleceği olan büyük bir dünyanın kapılarını açıyoruz, kariyerleri boyunca kullanacakları altın bir bilezik sunmak istiyoruz. Nitelikli gençleri, yazılım sektöründe çok ciddi iş fırsatları bekliyor. Bundan sonra da ihtiyaç oldukça devam ettireceğimiz Danışman Yetiştirme Programı ile yetenekli gençleri bünyemize katmak istiyoruz.

Alıntı: PCLABS

Tagged , ,

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat