IPHaber

Genel


Yemeksepeti, çalışanlarına yüzde 10 enflasyon zammı yaptı

Ekim 12, 2018 by admin in Genel with 0 Comments

2018 yılının son çeyreğine girmemiz ile birlikte gözler 2019 yılının Ocak ayında yapılacak olan zamlara çevrildi. Hatırlatmak gerekirse geçtiğimiz aylarda Şişecem ve Siemens gibi önemli firmalar çalışanlarına yüzde 10 oranında enflasyon zammı yapacaklarını açıklamışlardı.

Bugün de Yemeksepeti çalışanlara yüzde 10 enflasyon zammı yaptığını açıkladı. Çalışanların alım gücü düşmesin diye yapılan zammın ara zam olduğunu belirtelim, Yemeksepeti çalışanları 2019 yılında ayrıca yıllık zamlarını da alacaklar. Bunun haricinde Yemekspeeti çalışanlarına esnek çalışma saati de gelmiş. Daha önce sadece Cuma günler sabah 8 ile 10 arasında istedikleri saatte gelebilen çalışanlar artık haftanın her günü istedikleri saatte girebilecekler. Girdikleri saate göre ise çıkışları da esneklik gösterecek.

Ofisi ile herkesin dikkatini çeken Yemeksepeti’nin çalışanlarına verdikleri takdir edilesi. Bu arada hala izlemeyenler varsa Yemeksepeti’nin ofisini aşağıda izleyebilirler.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Webrazzi Summit erken kayıt indirimi için son 60 saat!

Webrazzi Summit 2018, her yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye internet ekosisteminin buluşma yeri olacak. 17 Ekim'de birbirinden değerli...

Kapat