IPHaber

Telekom


Yemekler BlackBerry’den!

Temmuz 29, 2011 by admin in Telekom with 0 Comments

 

Yemek yemeği seven ama yemek yapmaya üşenenlerden misiniz siz de? Yemeksepeti.com bu konudaki en büyük yardımcınız olmuştur. Oturduğunuz yerden yüzlerce restorant arasından istediğiniz yemeği sipariş verebildiğiniz bu site, mobil kullanımı konusunda biraz yavaş kalmıştı. Bu eksikliğini kapatmaya niyetli olduğunu gösteriyor.

Markette yemeklik güzel bir şey bulamadığımızda akla direk İnternet’ten sipariş etmek geliyor ama sitelerin mobil sayfalarının iyi olmaması, telefondan siparişi işkence haline getiriyor. Yemeksepeti’nin de mobil sayfası elbette var. İşe kolay kullanım açısından baktığımızdaysa tatmin eden bir sayfa değil maalesef. Bu sebepten ve tabi ki mobil uygulamaların öneminin artmasıyla, Yemeksepeti iPhone uygulamasını duyurmuştu. Bunun üzerine diğer mobil telefon kullanıcıları da kendi telefonları için özel uygulamalar istediler.

BlackBerry kullanıcılarını mutlu eden haber en sonunda geldi. Yemeksepeti.com’un BlackBerry uygulaması, uygulama mağazasında yerini aldı. Artık BlackBerry kullanıcıları da yemek siparişlerini telefonları üzerinden rahatlıkla verebilecekler.

Her ne kadar bu haber BlackBerry kullanıcılarını sevindirmiş olsa da, hâlâ göz ardı edilen büyük bir grup var. O da Android kullanıcıları. Android uygulamasının olmaması Yemeksepeti.com için büyük bir eksiklik. Umarız ki Yemeksepeti, bu eksikliğini en kısa zamanda fark edip Android uygulamasını da aç kullanıcılarına duyurur…

http://www.teknokedi.com/yemekler-blackberryden/

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Vodafone Koçnet'i satın aldı

İngiliz telekom operatörü Vodafone, Koç Holding bünyesindeki internet şirketi Koçnet'in yüzde 99.99'unu 30 milyon liraya satın alma konusunda anlaştı. Hisse devri gerekli...

Kapat