IPHaber

Genel


Yazlık ADSL dönemi

Mayıs 8, 2009 by admin in Genel with 0 Comments

smile adsl, yazın kapıya dayanması ile birlikte tatil planları yapmaya başlayan İnternet kullanıcılarına büyük bir kolaylık sunuyor. 3 ve 6 aylık seçeneklerle sunulan paket, süresi dolunca otomatik olarak kendi kendine kapanarak, sizi kapatma prosedürleri ile uğraşma zahmetinden ve lüzumsuz yere para ödeme derdinden kurtarıyor.

Türkiye’de ilk defa smile adsl tarafından 2 yıl önce gerçekleştirilen ve her yıl artan bir ilgiyle yoğun talep gören “smile adsl Yazlık İnternet Paketi”, 2009’un yaz aylarında da kısa süreli internet kullanıcılarının hizmetine sunuldu. 1 Mayıs – 31 Ekim 2009 tarihleri arasında satışa açık olan ve hem limitli hem de limitsiz tüm seçenekleri kapsayan bu paketlerin, tüm vergilerin ve aktivasyon ücretinin de dahil olduğu fiyat ve kullanım süresi seçenekleri şöyle:

3 aylık 1 Mb 4 GB yazlık paket – 119 TL.

6 aylık 1 Mb 4 GB yazlık paket – 199 TL.

Diğer hızlar ve seçenekler için: www.smileadsl.com

smile adsl’in Yazlık İnternet Paketi, yine Türkiye’de bir ilk olan “tak-çalıştır” modem ile abonelere formalitelerden uzak, hızlı, pratik ve ekonomik bir hizmet sunuyor.

Abonelik ücretlerinin kredi kartı ile bir kerede yapıldığı Yazlık İnternet Paketi’nde kullanıcılar, kendi modemlerini kullanabilecekleri gibi, yeni modem talep ederlerse, kablolu modemleri 49 TL, kablosuz modemleri de 79 TL gibi cazip fiyatlarla alabilirler.

Tagged ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Herkes eleman çıkartıyor, telekomcular eleman arıyor

Online insan kaynakları alanının Türkiye’deki lideri Kariyer.net’in nisan sonu rakamları telekomünikasyon sektörünün yatırımlara ara vermemesinin personel arayışına nasıl yansıdığını ortaya...

Kapat