IPHaber

Genel


Yapay zeka destekli isim üreticisi: Namelix

Nisan 1, 2018 by admin in Genel with 0 Comments
Yapay zeka destekli isim üreticisi: Namelix

Yapay zeka destekli bir kurumsal isim üreticisi olarak hizmet veren Namelix, uzun zamandır karşımıza çıkan en farklı servislerden biri. Anahtar kelimeler ve yapay zeka desteği sayesinde isim önerileri sunan Namelix, girişimi veya şirketi için akılda kalıcı bir isim arayanlar için biçilmiş kaftan.

Brandmark ile logo desteği de sağlıyor

Namelix servisini kullanmak için yapmanız gerekenler ise oldukça basit. Namelix sitesinin anasayfasında yer alan kısma dilediğiniz anahtar kelimeleri ekleyerek isimler üretmeniz yeterli. İsimleri farklı fontlar ve renk seçenekleri ile sunan servis, Brandmark adında bir logo servisine de sahip.

Anahtar kelimelerinize uygun kısa ve akılda kalıcı isimler üreten Namelix, kısa isimleri seç, domain uygunluğu olan isimleri seç ve anahtar kelimelerin tamamını kullan gibi çeşitli filtrelemelere de sahip. Kullanıcısına yüzlerce isim seçeneği sunan Namelix’in tamamen ücretsiz bir servis olduğunu da ekleyelim.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Ülkelerin zaman dilimlerini gösteren uygulama: There

Özellikle iş yazışmalarında ülkeler arasındaki saat farkının büyük bir problem yarattığını söyleyebiliriz. Yeni bir uygulama olan There ile artık bu...

Kapat