IPHaber

Genel


Xmysql ile tek komutla MySQL’den API üretin

Haziran 20, 2018 by admin in Genel with 0 Comments
Xmysql ile tek komutla MySQL'den API üretin

Github üzerinde paylaşılan açık kaynak kodlu Xmysql, MySQL veritabanlarından çok kısa bir komut satırı ile API üretmenize olanak sağlıyor. Geliştiricinin ilk yaşadığı bir probleme çözüm üretmek amacıyla geliştirmeye başladığı Xmysql oldukça geniş bir özellik yelpazesine sahip ve bir çok probleme çözüm olarak kullanılabiliyor.

Rails, django, laravel gibi frameworklerden var olan MySql veritabanlarına REST API üretmek oldukça sıkıntılı bir süreç. Bu sıkıntılı süreçleri yaşamamak için Xmysql şimdilik başarılı bir çözüm gibi görünüyor.

Node.js altyapısıyla çalışan Xmysql’i denemek isterseniz geliştiricinin Producthunt’ta yaptığı yoruma göre eğer Node ve Mysql kuruluysa kullanmaya başlamak için sadece 30 saniyeye ihtiyacınız var. Oldukça hızlı bir şekilde kurulumu yapabilirsiniz. Kullandıktan sonra deneyimlerinizi yorum olarak paylaşmayı unutmayın.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Kullanıcıların evlerini 3D olarak planlamasını sağlayan yerli dekorasyon girişimi: Boxlin

Yeni bir eve taşınırken, kişilerin en büyük problemlerinden biri, hiç şüphesiz ev dekorasyonunu en kullanışlı şekilde gerçekleştirebilmek oluyor. Kullanıcıların evlerini...

Kapat