IPHaber
Son Yazılar

Genel


Xerox’tan çeviri yapan baskı cihazı

Mart 11, 2016 by admin in Genel with 0 Comments

Xerox’un inovatif yeni teknolojisi ofis cihazlarının istenilen dilden istenilen dile doküman çevirisi yapmasını sağlıyor. Xerox ConnectKey 2.0 yazılım platformu ile gelen bu sıra dışı çeviri teknolojisi Türkçe‘yi de tanıyor.Aralarında Türkçe’nin de olduğu 35’ten fazla dildeki dokümanı istenilen dilden istenilen dile çeviren Xerox’un yeni yazılım teknolojisi, çalışma hayatına devrimsel bir yenilik katarak, çok önemli bir ihtiyacı kolayca giderecek.

Dünyanın en büyük teknoloji ve iş süreç yönetimi şirketlerinden Xerox, ofis cihazlarını doküman çevirisi de yapabilen cihazlar haline getiriyor. Xerox’un yeni inovatif yazılım platformu Xerox ConnectKey 2.0 ile gelen bu özellik, dokümanlarını farklı dillere çevirmek isteyen ofislerin önemli bir ihtiyacını hızlı ve kolayca giderecek, yurt dışı ile bağlantılı ofislerin dünyaya açılmalarını kolaylaştıacak. Xerox’un bu sıradışı çeviri teknolojisi, dokümanları içinde Türkçe’nin de bulunduğu 35’ten fazla farklı dile otomatik olarak, saniyeler içinde hızlı ve güvenli bir şekilde çevirerek basıyor.

Ofis ürünleri ve çözümleri ile şirketlerin iş süreçlerini kolayca yönetmesini sağlayan Xerox, ConnectKey 2.0 yazılım platformu ile gelen bu sıradışı devrimsel teknoloji ile ofislerdeki iş yapış şekillerini de değiştirecek. Türkçe veya yabancı bir dildeki dokümanı istenilen dile çevirerek başkaları ile faks, e-posta ya da kağıt doküman olarak paylaşmak isteyen bir ofis çalışanı, dokümanını Xerox çok fonksiyonlu baskı cihazının tarama ünitesine yerleştirerek istediği çeviri dilini cihaz ekranından seçecek, tek bir düğmeye basarak saniyeler içinde istenilen dile çevrilmiş bir dokümanı basılmış ya da elektronik posta olarak istediği kişi ve kuruluşlarla paylaşabilecek.

Common Sense Advisory adlı bağımsız pazar araştırma şirketinin verilerine göre dil hizmetleri ve teknolojilerinin dünya çapındaki pazar büyüklüğü 38 milyar dolara ulaştı. Şirket giderleri içinde önemli bir maliyete sahip çeviri hizmetlerinin Xerox’un bu yeni teknolojisi ile daha hızlı, güvenli, düşük maliyetli yapılması sağlanacak.

Xerox’un inovatif çeviri teknolojisi çok yakın bir zaman içinde Türkiye’de de kullanıma sunuluyor olacak. Xerox ConnectKey2.0’da yer alacak bu sıra dışı çeviri teknolojisine sahip Xerox çok fonksiyonlu baskı cihazlarının listesi xerox adresindeki “Uyumlu Ürüner (Compatible Products)” sekmesinden görülebilir.

#Xerox #ConnectKey2 #çeviriteknolojisi #Türkçe #CommonSenseAdvisory #baskıcihazı #çeviri #Manset

The post Xerox’tan çeviri yapan baskı cihazı appeared first on ITNetwork.

Source:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat