IPHaber

Genel


WhatsApp’ın herkes için mesajları sil özelliğinin zaman sınırlaması değişti

Mart 13, 2018 by admin in Genel with 0 Comments
WhatsApp'ın herkes için mesajları sil özelliğinin zaman sınırlaması değişti

Geçtiğimiz Ekim ayında WhatsApp‘ın gönderdiğiniz mesajların okunmadan silinmesini sağlayan “Delete for Everyone” yani herkes için mesajları sil özelliğini kullanıma sunduğunu sizlere aktarmıştık. Bugün WABetaInfo tarafından paylaşılan haberlere göre herkes için mesajları sil özelliğinin zaman sınırlaması değişiyor.

7 dakikadan 1 saat 8 dakikaya

“Delete for Everyone” özelliği sayesinde kullanıcıların silmek istedikleri mesajları sadece kendilerinden değil karşıdaki kullanıcılardan da silmelerine imkan tanıyan WhatsApp, ilk etapta sadece son 7 dakika içinde atılan mesajların silinebilmesine izin veriyordu.

Gelen haberlere göre sessizce 7 dakikalık zaman sınırını değiştiren WhatsApp, herkes için mesajları sil özelliğinin zaman sınırını 1 saat 8 dakika 16 saniyeye çıkardı. WhatsApp’ın süreyi neden 1 saat 8 dakika 16 saniyeye çıkardığı konusunda ise herhangi bir bilginin bulunmadığını da ekleyelim.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Koineks’ten ses getirecek yenilik: Kurumsal Hesap Üyeliği

Ekim 2017'de faaliyetlerine başlayan ve henüz 5. ayında iken Türkiye'deki en büyük borsalardan biri olmayı başarabilen Koineks, açılışından bu güne...

Kapat