IPHaber

Genel


Webrazzi Summit erken kayıt indirimi için son 60 saat!

Ekim 12, 2018 by admin in Genel with 0 Comments

Webrazzi Summit 2018, her yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye internet ekosisteminin buluşma yeri olacak. 17 Ekim’de birbirinden değerli konuşmacıları ağırlayacağımız Webrazzi Summit geçmiş yıllarda olduğu gibi Wyndham Grand İstanbul Levent‘te gerçekleşecek.

Blockchain teknolojilerinden yapay zekaya, yatırım ekosisteminden finansal teknolojilere, e-ticaretten dijital pazarlamaya ve e-spora kadar birçok konu başlığının ele alınacağı konferansımızın erken kayıt indirimi için son 60 saate girmiş bulunuyoruz.

Bir süredir devam eden erken kayıt indirimimizden yararlanmak istiyorsanız, havale ile ödeme gerçekleştirmek isteyenler için bugünün son gün olduğunu belirtelim. Kredi kartı ile ödeme yapacaklar için ise son zaman diliminin 14 Ekim Pazar günü saat 23:59 olduğunu hatırlatalım.

Maksimum kartı olan katılımcılar biletleri yüzde 20 indirim avantajı ile alabilecekler. Unutmayın, 14 Ekim Pazar gününü 15 Ekim Pazartesi gününe bağlayan gece, bilet fiyatları 1770 TL’den 2065 TL’ye çıkacak.

17 Ekim’de görüşmek üzere!

WEBRAZZİ SUMMIT 2018 SPONSORLARI

Elmas Sponsorlar

Platin Sponsorlar

Altın Sponsorlar

Gümüş Sponsorlar

Startup Lounge Ortakları

Medya Sponsorları

Destekleyenler

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Boston Dynamics, Atlas robotunun yeni videosunu paylaştı

2018 yılı boyunca robot köpeği olan SpotMini ile ilgili paylaştığı videolar ile adından söz ettiren Boston Dynamics, yeni bir video...

Kapat