IPHaber

Genel


Webrazzi Summit 2018’in yeni tur konuşmacıları belli oldu!

Ekim 8, 2018 by admin in Genel with 0 Comments

Türkiye’nin en etkili internet konferansı olan ve artık sayılı günler kalan Webrazzi Summit 2018‘in ikinci tur konuşmacılarını geçtiğimiz haftalarda sizlerle paylaşmıştık. E-ticaretten dijital pazarlamaya, blockchain teknolojilerinden yapay zekaya, yatırım ekosisteminden finansal teknolojilere ve e-spora kadar birçok konu başlığının ele alınacağı konferansımızın yeni tur konuşmacıları da belli oldu.

17 Ekim 2018 tarihinde Wyndham Grand İstanbul Levent‘te düzenlenecek olan Webrazzi Summit 2018, her yıl olduğu gibi 2018 yılında da hem internet hem de girişimcilik ekosistemini bir araya getirecek.

Webrazzi Summit 2018’in yeni tur konuşmacıları;

Mastercard‘dan Yiğit Çağlayan, Taboola‘nın Birleşik Krallık ve Gelişen Pazarlar Yönetici Direktörü Marc Thomas, PayU‘nun Türkiye Ülke Müdürü Yunus Emre Güzer, PepsiCo‘nun Dijital Pazarlama ve E-ticaret Müdürü Didem Namver, Pegasus‘un Müşteri Deneyimi ve Müşteri Analitiği Müdürü Demet Yarkın, Arkitekt‘in kurucu ortağı Doğuş Yıldırım, Medyanet‘in Bilgi Teknolojileri ve İş Geliştirme Direktörü Bircan Özbaş, BTS Legal‘den Erdem Aslan, Binance‘in Direktörü Benjamin Rameau, Astrolabs‘ten Linda Saab, Türkiye İş Bankası‘ndan Yalçın Sezen, Turkcell‘in Dijital Servisler ve Çözümlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ayşem Ertopuz, Huawei‘den Vedya Bahar Güner, DeepCrawl‘dan İlyas Teker, CC Media‘nın Genel Müdür’ü Yağmur Yüksel, Wirecard‘dan Alper Akcan ve General Mobile Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Yaman oldu.

Webrazzi Summit 2018’in tüm konuşmacılarına bu linkten ulaşabilirsiniz.

WEBRAZZİ SUMMIT 2018 SPONSORLARI

Elmas Sponsorlar

Platin Sponsorlar

Altın Sponsorlar

Gümüş Sponsorlar

Medya Sponsorları

Destekleyenler

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Kraft Heinz, gıda endüstrisi için 100 milyon dolarlık bir yatırım fonu kuruyor

ABD merkezli gıda devi Kraft Heinz, gıda endüstrisini hedefleyen, tedarik zinciri teknolojisi ve e-ticaret gibi gıda endüstrisi kavramlarına odaklanan bir...

Kapat