IPHaber

Genel


Webrazzi Summit 2018’in yeni konuşmacıları belli oldu!

Eylül 21, 2018 by admin in Genel with 0 Comments

Türkiye’nin en etkili internet konferansı olan ve artık sayılı günler kalan Webrazzi Summit 2018‘in ilk tur konuşmacılarını geçtiğimiz haftalarda sizlerle paylaşmıştık. E-ticaretten dijital pazarlamaya, blockchain teknolojilerinden yapay zekaya, yatırım ekosisteminden finansal teknolojilere ve e-spora kadar birçok konu başlığının ele alınacağı konferansımızın ikinci tur konuşmacıları da belli oldu.

17 Ekim 2018 tarihinde Wyndham Grand İstanbul Levent‘te düzenlenecek olan Webrazzi Summit 2018, her yıl olduğu gibi 2018 yılında da hem internet hem de girişimcilik ekosistemini bir araya getirecek.

Startup Lounge ve girişim yarışmamız Webrazzi Arena gibi iki büyük etkinlik daha barındıran Webrazzi Summit 2018’e katılmak için hemen şimdi bilet satın alabileceğinizi de hatırlatalım.

Webrazzi Summit 2018’in ikinci tur konuşmacıları;

Hepsiburada‘dan Mutlu Erturan, Digital Partners‘ın kurucu ortağı ve CEO’su Tunç Günbey, ScaleX Ventures’tan Dilek Dayınlarlı, Startupbootcamp‘ten Ernst Hoestra, Letgo‘nun Ülke Müdürü Onur Kavak, Leoapp‘in kurucusu Şahin Boydaş, App Samurai‘ın kurucu ortağı Şeyhmus Ölker, Product’s Up‘tan Volker Schmidt, Sherpa‘dan Yakup Bayrak, Türkiye E-Spor Federasyonu‘ndan Alper Afşin Özdemir, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır, Medyanet‘ten Rima Erdemir, Facebook‘tan Candaş Gültekin ve Hadi‘den Emre Ulusoy oldu.

Webrazzi Summit 2018’in tüm konuşmacılarına bu linkten veya aşağıdaki görselden ulaşabilirsiniz.

WEBRAZZİ SUMMIT 2018 SPONSORLARI

Elmas Sponsorlar

Platin Sponsor

Altın Sponsorlar

Gümüş Sponsorlar

Medya Sponsorları

Destekleyenler

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Her zaman uygun fiyatlı uçak biletini bulmak için Seyahatim.com

İnternet kullanıcıları için aradıkları ürün veya hizmeti en uygun fiyata bulmak her zaman önemli olmuştur. Ancak şimdi ülkemizin içinde bulunduğu...

Kapat