IPHaber

Genel


Webrazzi Summit 2018’in ilk tur konuşmacıları belli oldu!

Ağustos 28, 2018 by admin in Genel with 0 Comments

Türkiye’nin en etkili internet konferansı olan Webrazzi Summit 2018‘in ilk tur konuşmacıları belli oldu. Her yıl olduğu gibi 2018 yılında da hem internet hem de girişimcilik ekosistemini buluşturacak olan Webrazzi Summit 2018, 17 Ekim 2018 tarihinde Wyndham Grand İstanbul Levent‘te düzenlenecek.

E-ticaret, dijital pazarlama, blockchain, yapay zeka, yatırım ekosistemi, finansal teknolojileri ve e-spor gibi çok sayıda konu başlığının ele alınacağı konferansımızda sektörün önde gelen isimleri yer alacak. Bu haberimizde ise Webrazzi Summit 20178’in kesinleşen ilk tur konuşmacılarını sizlere aktaracağız.

Elbette önümüzdeki günlerde yoğun şekilde konuşmacılarımızı sizlerle paylaşmaya devam edeceğimizi de belirtelim. Son olarak Startup Lounge ve girişim yarışmamız Webrazzi Arena gibi iki büyük etkinlik daha barındıran Webrazzi Summit 2018’e katılmak için hemen şimdi bilet satın alabileceğinizi de hatırlatalım.

Birbirinden değerli konuşmacıları ağırlayacağımız Webrazzi Summit 2018’in ilk tur konuşmacılarını aşağıda bulabilirsiniz. 3 Eylül’de Erken Kayıt avantajının bitecek, katılmayı düşünüyorsunuz acele edin

WEBRAZZİ SUMMIT 2018 SPONSORLARI

Elmas Sponsorlar

Platin Sponsorlar

Altın Sponsorlar

Gümüş Sponsorlar

Medya Sponsorları

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Lidyana.com 3,5 milyon dolar yatırım aldı

Takı ve aksesuar dikeyinde 2012 yılında hizmet vermeyen Lidyana.com aldığı yatırımlar ve yaptığı özel işbirlikleri sayesinde kısa sürede eticaretin önemli...

Kapat