IPHaber

Genel


Webrazzi Pass ile Blockchain Venture Summit’e de katılabilirsiniz

Mart 13, 2018 by admin in Genel with 0 Comments
Webrazzi Pass ile Blockchain Venture Summit'e de katılabilirsiniz

Dün sizlerle Blockchain Venture Summit‘in ilkini 28 Mart’ta İstanbul’da gerçekleştireceğini ve Webrazzi olarak desteklediğimizi belirtmiştik. Bugünse Webrazzi Pass sahiplerini güzel bir haber bekliyor.

28 Mart 2018 tarihinde gerçekleştireceğimiz Blockchain Venture Summit, blockchain ve kripto para ekosistemindeki yatırımcılar, uzmanlar ve profesyonelleri bir araya getirecek. Konferansta, blockchain teknolojisinin önümüzde açabileceği yeni ufukları tartışacak ve günümüz ICO‘larına dair akıllara takılan sorulara cevaplar bulacağız.

Blockchain konusunda ilgili kişilerin tüm gün sürecek etkinlikte birbirinden değerli konuşmacıları dinleme ve tanışma imkanı bulacağımız Blockchain Venture Summit etkinliğiyle ilgilenenler erken kayıt fırsatını kaçırmasın diyerek Webrazzi Pass sahipleri için müjdemize geçelim.

Webrazzi konferanslarına katılmanın en kolay ve en uygun yolu‘ olarak tarif edebileceğimiz Webrazzi Pass ile Blockchain Venture Summit’i de katılabilirsiniz. Hala Webrazzi Pass almadıysanız acele edin böylece hem Blockchain Venture Summit’e hem de diğer Webrazzi etkinliklerine katılabilirsiniz.

Webrazzi 2018 Konferansları;

  • Webrazzi Dijital 2018, 11 Nisan Çarşamba
  • Webrazzi Summit 2018, 17 Ekim Çarşamba
  • Webrazzi Developer 2018, 15 Kasım Perşembe
  • Webrazzi Fintech 20178, 12 Aralık Çarşamba

Webrazzi Pass, Webrazzi’nin 2018deki tüm konferanslarına giriş hakkı sağlıyor

Yıl içindeki tüm konferanslarımıza katılım hakkı sağlayan Webrazzi Pass, aynı zamanda büyük bir fiyat avantajı da sunuyor.

Dilerseniz havale dilerseniz de online olarak kredi kartınızla ödeme yapabileceğiniz Webrazzi Pass’e; 1, 2 veya 3 adet satın alırsanız birim fiyatı 2.750 TL, 4 ve üzeri adetler içinse birim fiyatı 2.500 TL‘den sahip olabilirsiniz.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Eddy Cue, Apple’ın orijinal video içerik stratejisini açıkladı

Apple‘ın İnternet Yazılım ve Hizmetleri Kıdemli Başkan Yardımcısı Eddy Cue, SXSW‘de sahne alarak Apple'ın orijinal video içerik stratejisine dair açıklamalarda...

Kapat