IPHaber

Genel


Webrazzi Dijital 2018’in üçüncü tur konuşmacıları belli oldu!

Mart 30, 2018 by admin in Genel with 0 Comments
Webrazzi Dijital 2018'in üçüncü tur konuşmacıları belli oldu!

Webrazzi Dijital 2018 konferansımız 11 Nisan Çarşamba günü, Wyndham Grand İstanbul Levent‘te gerçekleşecek. Konferansta konuşmacı olacak isimlerin bir kısmını geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaşmıştık.

Webrazzi Dijital 2018‘de, markaların dijital pazarlama ile ulaşabilecekleri noktayı ve yayıncılar tarafındaki yenilikleri konuşacağız. Ayrıca dijital dünyanın markalara ve tüketicilere getirdiklerini ve getireceklerini, alanında uzman isimlerle birlikte inceleyeceğiz. Markaların yeni iletişim stratejileri ve pazarlama kanalları gibi birçok konu da gündemimizde olacak.

Webrazzi Dijital 2018‘de konuşmacı olacak yeni isimleri de bugün açıklıyoruz! Konferansımızın programını ise ilerleyen günlerde sizlerle paylacağız. Takipte kalın

İlgi çekici konuları değerli konuklarıyla ele alacak konferansımızda, Türkiye İş Bankası‘nın Bireysel Bankacılık ve Pazarlama Müdürü Burak Sezercan, ProTranslate‘in kurucularından Kerem Kalkancı, Smopin‘in kurucusu Emir Emanetoğlu, Asus SYS İş Birimi Ülke Müdürü Özge Kılıç Güler, Red Bull‘da Head of Sports & Events görevinde olan Ozan Eyidoğan, ESL Gaming‘in Yönetici Ortağı Gökhan Kazar, Unilever‘in Pazarlama Direktörü Gamze Öztoygar Masia, OMD‘nin Head of Digital’ı Atakan Demirci, Sahibinden.com‘un Reklam ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Banu Barbarosoğlu, Hopi‘nin Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Tuğçe Erül, Mindshare‘in Dijital Direktörü Taylan Koru, Medyanet‘in Genel Müdürü Rima Erdemir ile Netcom Medya‘nın kurucu ortağı Zeynep Taptık Bilgen yeni açıklanan konuşmacılarımız oldu.

Netmarble‘ın Genel Müdür Yardımcısı Aras Şenyüz, Hype‘ın kurucusu Sarper Danış, Onedio‘nun kurucusu Kaan Kayabalı, Videodan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Samet İnanır ve Müzisyen, YouTuber Oğuzhan Uğur, User.vision‘ın kurucusu Batukhan Taluy, Datapare‘in yazılım geliştiricisi Baran Berkay Barakçin ve Epixel‘in kurucusu Burak Çaplı, 4129 Grey CEO’su Alemşah Öztürk, Hepsiburada‘nın CMO’su Yüce Zerey, Seslenen Kitap‘ın kurucusu Berk İmamoğlu, Next Big Thing‘in kurucusu Eren Koçyiğit ve AppSamurai‘nin CEO’su Emre Fadıllıoğlu, Doğan TV Holding‘in Dijital Medya ve Satış Grup Başkanı Haymi Behar ve Doğuş Yayın Grubu‘nun Digital Technologies Director’ı Burhan İnegöl ise daha önce sizlerle paylaştığımız isimlerdi.

Alemşah Öztürk – 4129Grey

Aras Şenyüz – Netmarble

Atakan Demirci – OMD

Banu Barbarosoğlu – Sahibinden.com

Baran Berkay Barakçin – Datapare

Batukhan Taluy – User.vision

Berk İmamoğlu – Seslenen Kitap

Burak Çaplı – Epixel

Burak Sezercan – Türkiye İş Bankası

Burhan İnegöl – Doğuş Yayın Grubu

Emir Emanetoğlu – Smopin

Emre Fadıllıoğlu – AppSamurai

Eren Koçyiğit – Next Big Thing

Gamze Öztoygar Masia – Unilever

Gökhan Kazar – ESL Gaming

Haymi Behar – Doğan TV Holding

Kaan Kayabalı – Onedio

Kerem Kalkancı – ProTranslate

Oğuzhan Uğur – Müzisyen/YouTuber

Ozan Eyidoğan – Red Bull

Özge Kılıç Güler – Asus

Rima Erdemir – MedyaNet

Samet İnanır – Onedio

Sarper Danış – Hype

Taylan Koru – Mindshare

Tuğçe Erül – Hopi

Yüce Zerey – Hepsiburada

Zeynep Taptık Bilgen – Netcom Medya

SPONSORLAR

Elmas Sponsor

Platin Sponsorlar

Altın Sponsorlar

Medya Sponsorları

Destekleyen

Gün boyu sürecek olan Webrazzi Dijital 2018‘e dijital sektörde yer alan ya da almak isteyen herkesi bekliyoruz. Konferansımıza katılım gösterip sahnedeki bilgi verici sunumları izleyebilir, kahve molalarında sektördeki isimlerle tanışıp iş ağınızı genişletebilirsiniz.

Webrazzi Dijital 2018‘e bilet almak için buraya, konuşmacı önermek isterseniz de buraya tıklayabilirsiniz. Sponsor olmak içinse henüz geç kalmadınız marketing@webrazzi.com’a e-posta atabilirsiniz.

Ayrıca hemen aşağıda ‘Webrazzi konferanslarına katılmanın en kolay ve en uygun yolu‘ olarak tarif edebileceğimiz Webrazzi Pass hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca 2018 konferans takvimimize de göz atabilirsiniz. Herhangi bir soru ya da görüşünüzü bizimle paylaşmak içinse etkinlik@webrazzi.com e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Webrazzi 2018 Konferansları;

  • Webrazzi Dijital 2018, 11 Nisan Çarşamba
  • Webrazzi Summit 2018, 17 Ekim Çarşamba
  • Webrazzi Developer 2018, 15 Kasım Perşembe
  • Webrazzi Fintech 20178, 12 Aralık Çarşamba

Webrazzi Pass, Webrazzi’nin 2018deki tüm konferanslarına giriş hakkı sağlıyor

Yıl içindeki tüm konferanslarımıza katılım hakkı sağlayan Webrazzi Pass, aynı zamanda büyük bir fiyat avantajı da sunuyor. Dilerseniz havale dilerseniz de online olarak kredi kartınızla ödeme yapabileceğiniz Webrazzi Pass’e; 1, 2 veya 3 adet satın alırsanız birim fiyatı 2.750 TL, 4 ve üzeri adetler içinse birim fiyatı 2.500 TL‘den sahip olabilirsiniz.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Excel, yapay zeka desteği ile daha da akıllanıyor

Yapay zeka ve makine öğrenmesi desteğiyle beraber Excel artık daha akıllı. Excel ekibi son birkaç aydır makine öğrenmesini Excel'e entegre...

Kapat