IPHaber

Genel


Webrazzi Dijital 2018’de, mobildeki trendleri konuşacağız

Nisan 2, 2018 by admin in Genel with 0 Comments
Webrazzi Dijital 2018'de, mobildeki trendleri konuşacağız

Teknoloji ilerledikçe mobil cihazlarımız da hayatımızın her alanında yanımızdan ayıramadığımız parçalar haline geldi. Kimi zaman ufak tefek işlerimizi hallettiğimiz bu cihazlarla, yeri geliyor büyük satın almalar gerçekleştiriyor, yeri geliyor dünya trendlerini takip ediyoruz.

Gelecek, mobil ekseninde şekillenmeye devam ederken olabilecekleri, halihazırda gerçekleşen gelişmeleri de ciddi bir şekilde takip ediyoruz. Geçmişte faturaları yatırmak için, para çekmek için, bilet almak için uzun kuyruklar beklerken şimdi bütün bu işlemleri mobilin getirdiği kolaylık sayesinde tek bir parmak hareketi ile halledebiliyoruz. Günümüzde bu denli gelişmiş bir teknolojinin geleceğimizi nasıl şekillendireceğini de Webrazzi Dijital 2018‘de MMA Türkiye katılımcılarının ağzından dinleyeceğiz.

Konferansımızda, dünya çapında yaklaşık elli ülkede faaliyet gösteren MMA‘in Türkiye üyelerinden kimlerin olacağına da biraz değinelim. Sahibinden.com‘un Reklam Satış Genel Müdür Yardımcısı Banu Barbarosoğlu, Unilever‘in Pazarlama Direktörü Gamze Öztoygar Masia, Hopi‘nin Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Tuğçe Erül ve Mindshare‘in Dijital Direktörü Taylan Koru mobil trendleri konuşacağımız Webrazzi Dijital 2018’de, “Shape the Future” adlı oturumda bizlerle birlikte olacaklar.

Mobilin geleceğinin yanında markaların dijital pazarlama ile ulaşabilecekleri nokta ve yayıncılar tarafındaki yenilikler ile dijital dünyanın markalara ve tüketicilere getirdiklerini ve getireceklerini alanlarında uzman isimlerle birlikte irdeleyeceğimiz konferansımıza katılmak için buradan bilet alabilirsiniz.

Ayrıca hemen aşağıda ‘Webrazzi konferanslarına katılmanın en kolay ve en uygun yolu‘ olarak tarif edebileceğimiz Webrazzi Pass hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca 2018 konferans takvimimize de göz atabilirsiniz. Herhangi bir soru ya da görüşünüzü bizimle paylaşmak içinse etkinlik@webrazzi.com e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Webrazzi 2018 Konferansları;

  • Webrazzi Dijital 2018, 11 Nisan Çarşamba
  • Webrazzi Summit 2018, 17 Ekim Çarşamba
  • Webrazzi Developer 2018, 15 Kasım Perşembe
  • Webrazzi Fintech 20178, 12 Aralık Çarşamba

Webrazzi Pass, Webrazzi’nin 2018deki tüm konferanslarına giriş hakkı sağlıyor

Yıl içindeki tüm konferanslarımıza katılım hakkı sağlayan Webrazzi Pass, aynı zamanda büyük bir fiyat avantajı da sunuyor. Dilerseniz havale dilerseniz de online olarak kredi kartınızla ödeme yapabileceğiniz Webrazzi Pass’e; 1, 2 veya 3 adet satın alırsanız birim fiyatı 2.750 TL, 4 ve üzeri adetler içinse birim fiyatı 2.500 TL‘den sahip olabilirsiniz.

SPONSORLAR

Elmas Sponsor

Platin Sponsorlar

Altın Sponsorlar

Medya Sponsorları

Destekleyen

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Bilgi doğrulama platformu Teyit.org, Patreon’da gerçeklerin destekçisi olmanızı bekliyor

İnternet, haber alma hakkımızın her türlü manipüle edildiği bir ortam. Ancak kaliteli haber kaynaklarının yanında bu akıntıya karşı direnen oluşumlar...

Kapat