IPHaber

Genel


Webrazzi Arena başvurularının kapanmasına sayılı günler kaldı

Eylül 3, 2018 by admin in Genel with 0 Comments

Geçtiğimiz Temmuz ayında Türkiye’nin en büyük girişimcilik yarışması Webrazzi Arena‘nın 2018 yılı için başvurularının açıldığını sizlere aktarmıştık. 17 Ekim 2018 tarihinde düzenleyeceğimiz Webrazzi Summit 2018‘in en önemli parçalarından biri olan Webrazzi Arena başvurularının kapanmasına ise sayılı günler kaldı.

Webrazzi Arena başvuruları 15 Eylül tarihinde sonlanacak. Bu yıl 4. kez düzenlenecek olan Webrazzi Arena’ya katılma hakkı kazanacak olan girişimler Türkiye ve bölgenin en etkili internet konferansı olan Webrazzi Summit 2018’de potansiyel iş ortakları ve yatırımcılara kolayca ulaşabilme imkanına ve pek çok ayrıcalığa sahip olacaklar.

15 Eylül’de başvurular sonlanıyor

Girişimcilik yarışmamız olan Webrazzi Arena’ya katılma hakkı kazanan girişimlerin ücretsiz olarak Webrazzi Summit 2018’e katılabildikleri gibi Startup Lounge’a da yine ücretsiz olarak dahil olabilecekler. Yarışmaya katılacak olan girişimlerin gelen başvurular içinden Webrazzi ekibi tarafından seçileceğini de ekleyelim.

Son olarak girişimleri daha önce yatırım almış ya da herhangi bir hızlandırma programına katılmış olabileceklerini de belirtelim. Webrazzi Arena’da sahneye çıkacak olan girişimlerin internet ve teknoloji odaklı herhangi bir alanda hizmet verebilir, bu konuda herhangi bir ayrım bulunmuyor.

Webrazzi Arena’ya aşağıdaki başvuru formunu kullanarak online olarak başvuru yapabilirsiniz. 15 Eylül itibariyle başvuruları kapatıp, tüm başvurulara olumlu ya da olumsuz bir dönüş yapacağız.

Loading…

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Y Combinator destekli seyahat girişimi Duffel, Blossom Capital’dan 4,7 milyon dolar yatırım aldı

Londra merkezli bir seyahat girişimi olan Duffel, gizlilik modundan yavaş yavaş çıkıyor. Ancak girişim, finansmanı sağlamaya devam etse de asıl...

Kapat