IPHaber

Genel


VoIPHaber.com Sayfa Ziyareti İstatistikleri

Temmuz 23, 2008 by admin in Genel with 0 Comments

Merhaba, bildiğiniz gibi sitemiz çok yeni ve bir blog altyapısı üzerinde ve çoğu kez alıntı içeriklerle yoluna devam ediyor. Bugüne kadar yapılan alıntılar mümkün olduğunca kaynak verilmeye çalışıldı, aksi durumlar için yayıncılardan özür dileriz.

İstedikki şu ana kadar yapılan site organizasyonunda eksiklerimizi göz önüne çıkaralım ve hatalarımızı telafi edelim. 1 Ocak 2008 itibariyle yayına başladığımız günden beri bir kez donaım kaynaklı sorunlar nedeniyle ulaşılamaz duruma gelmiştik. Bu sırada site içeriği tamamen yenilendi ve site tasarımında göze çarpan değişikler yapıldı.

Şimdi ise Ocak 2008’den günümüze kadar siz ziyaretçilerimizin Google Analystics üzerinden aldığımız bazı bilgilerine yer vereceğiz.

Dünyanın 37 farklı ülkesinden 12.000’nin üzerinde ziyaretçi aldık, aşağıda en çok ziyaret edilen ülkeler görsel olarak bulunmaktadır. Ülkeler belirlenirken IP adresleri baz alınmıştır.

Ziyaretçilerimizin kullandıkları internet tarayıcı arasında Internet Explorer ile Firefox arasında çok ufak bir fark var. Fakat İşletim sistemi olarak hala Windows vazgeçilmez gibi görünüyor.

Microsoft Windows kullanıcıları arasında ise XP hala önder.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Xpeech Gateway, Ücretsiz Türkiye görüşme hizmeti veren Nonoh ayarları

Betamax şirketleri olarak bilinen voipraider, voipbuster, voipstunt, nonoh ve aklıma gelmeyen bir dizi site arasından Turkey FREE iddiasıyla çalışan hizmetlerin...

Kapat