IPHaber

Genel


VODAFONE TİCARİ OPERASYONLAR ZİRVESİ’NE 4.500 KİŞİ KATILDI

Aralık 8, 2016 by admin in Genel with 0 Comments

Vodafone’un yatırımcılarını, mağaza çalışanlarını ve silver bayilerini buluşturan Vodafone Ticari Operasyonlar Zirvesi, yaklaşık 4.500 kişinin katılımıyla Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde gerçekleştirildi. Vodafone Türkiye’nin son bir yılda hayata geçirdiği projelerin ve gelecek dönem hedeflerinin paylaşıldığı zirve 6 gün sürdü. Vodafone Ticari Operasyonlar Zirvesi, Murat Boz, Ferman Toprak ve Ebru Gündeş’in sahne aldığı gala geceleri ile sona erdi.

5 Aralık 2016 – Türkiye‘nin Dijital Dönüşümüne liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone’un yatırımcılarını, mağaza çalışanlarını ve Silver bayilerini bir araya getiren geleneksel Vodafone Ticari Operasyonlar Zirvesi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde gerçekleştirildi. Mükemmel müşteri deneyimi sunmak üzere hizmet yatırımlarını aralıksız sürdüren Vodafone’un Elexus Otel’de düzenlediği zirveye Türkiye’nin 81 ilinden 4.500 kişi katıldı. 6 gün süren zirvede, Dijital Dönüşüm hedefinde gelinen son nokta değerlendirildi; operasyonlar, uygulamaya alınan projeler, mağaza yatırımları, 4.5G yatırımları ve gelecek planları paylaşıldı. Katılımcılara çeşitli dijital deneyimlerin yaşatıldığı ve sürpriz şovların yapıldığı zirvenin gala gecelerinde ise ünlü sanatçılar Murat Boz, Ferman Toprak ve Ebru Gündeş sahne aldı.

Zirvede konuşan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı M. Sinan Kızıldağ, şunları söyledi:“Dijital Dönüşüm vizyonumuzla mükemmel müşteri deneyimi sağlamaya yönelik hizmet yatırımları yapmaya devam ediyoruz. Stratejimiz, her bir müşterimize bizim için değerli olduklarını hissettirmeye, müşterilerimizin sorun ve şikâyetlerini olabildiğince hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmaya dayanıyor. Uyguladığımız bu strateji ile hem yeni hem de mevcut müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılıyoruz. Başarımızda önemli rolü olan yatırımcılarımız ve mağaza çalışanlarımızla bir kez daha Vodafone Ticari Operasyonlar Zirvesi’nde bir araya gelmekten mutluluk duyuyoruz. Bu zirve, perakende kanalındaki paydaşlarımızla mevcut gelişmeleri ve önümüzdeki dönem hedeflerimizi paylaştığımız bir platform olması açısından bizim için önem taşıyor. Türkiye’nin dijital geleceğine öncülük etme hedefimizle bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de yatırımlarımızı artırarak sürdüreceğiz.”

Vodafone Ticari Operasyonlar Zirvesi’nin hazırlıkları 7 ay sürdü. 430 kişilik bir ekibin çalışması ile Kıbrıs tarihinde düzenlenen en büyük etkinliklerden biri gerçekleştirildi. 19 tır teknik ekipman ve dekorun kullanıldığı kurulum için 43.928 km yol katedildi, 4.259 m2 branding, 220 robot ışık, 14 oturum ve 11 Baz ile 9 Mobil istasyon kullanıldı. Bu zirveye özel geliştirilen mobile uygulama ile lokasyon bazlı check-in, ibeacon gibi teknolojiler kullanıldı. Dijital aktivitelerle ise katılımcılar teknolojik yenilikleri deneme şansını buldu.

#VODAFONE #TİCARİ #OPERASYONLAR #VodafoneTicariOperasyonlarZirvesi #Manset #KuzeyKıbrısTürkCumhuriyeti

The post VODAFONE TİCARİ OPERASYONLAR ZİRVESİ’NE 4.500 KİŞİ KATILDI appeared first on ITNetwork.

Kaynak:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Veeam, HPE Complete Programı’na Dahil Oldu

Kurumlar, artık eksiksiz HPE ve Veeam çözümlerini doğrudan HPE'den ve tedarikçilerinden satın alabilecek. Bu gelişme ile şirketler, önce-bulut çağında tüm...

Kapat