IPHaber

Mobil


Vodafone mobilden masaüstü teknik destek: Vodafone Mobil Yardım

Temmuz 9, 2011 by admin in Mobil with 0 Comments

Vodafone Türkiye, uygulamaya koyduğu Mobil Yardım uygulaması ile akıllı telefon sahibi abonelerinin cihazlarına uzaktan erişimle anında teknik destek vermeye başladı.

Android, Windows Mobile ve Symbian işletim sistemiyle gelen akıllı telefonlardan birisine yahut iPhone veya Blackbery’lere sahip olan Vodafone aboneleri, telefonları ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamaları halinde Vodafone teknik destek ekibi ile irtibat kurmaları durumunda, Vodafone’un yardım ekibi abonenin cihazına uzaktan bağlanarak sorunu çözüme kavuşturacak. Eğer ortada bu yolla çözülemeyen bir durum varsa, bu durumda da kendisini servise yönlendirecek.

Vodafone abonelerine anında teknik destek: Vodafone Mobil Yardım vodafone

Yardımdan faydalanmak için Vodafone ile irtibata geçe aboneye yardım merkezinden bir bağlantı gönderecek olan Vodafone’un gönderdiği bu bağlantıya tıklandığında MobilYardım uygulaması cihaza yüklenmiş olacak. Bunun ertesinde uygulamanın üreteceği tek kullanımlık yardım şifresi girilerek Vodafone Mobil Yardım ekibinin cihaza tek seferliğine erişimine izin verilmiş olacak. Keza abone herhangi bir sebepten ötürü işlemi durdurmak isterse, dilediği zaman yardım merkezi ile irtibatı kesebilecek.

Bireysel ve/veya kurumsal tüm abonelerin ücretsiz biçimde yararlanabileceği Mobil Yardım uygulaması üzerinden e-posta kurulumundan, uygulama yüklemeye, dosya yönetiminden, işletim sistemi güncellemesine kadar çeşitli konularda yardım sağlanacak.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
"Uyuyan Wi-Fi" taşınabilir cihazlarda pil ömrünü katlayabilir

Duke Üniversitesindeki bir yüksek lisans öğrencisi mobil cihazlarda Wi-Fi teknolojisinde değişikliğe giderek pil ömrünü katlayabilecek bir geliştirme yapmışlar. Aynı ortamdaki...

Kapat