IPHaber

Genel


Vintage tasarımıyla dikkat çeken elektrikli bisiklet: Scrambler S

Haziran 10, 2018 by admin in Genel with 0 Comments
Vintage tasarımıyla dikkat çeken elektrikli bisiklet: Scrambler S

Teknoloji günden güne ilerlerken elektrikli bisikletler de geleneksel bisikletlerin yerini almaya başladı. Elektrikli bisikletlerden Scrambler S ise tasarımı ile dikkatimizi çekmeyi başardı.

Vintage tasarımı ile dikkat çeken Scrambler S, dış görünüşüne bakıldığında bir bisikletten ziyade, Harley Davidson‘ın chopper motorlarına benziyor. Özellikle off-road sürüşler için tasarlanan Scrambler S, gündelik kullanımdan ziyade daha az ziyaret edilen yollar için üretildi. Scrambler S’te hızı artırmak için beş farklı güç modu kullanılıyor ve sürücü bu hızı kendi isteğine göre ayarlayabiliyor. Scrambler’ın hidrolik frenleri hemen hemen her koşulda istenildiği zaman bisikleti yavaşlatıyor ve aynı anda aküye giden gücü durduruyor.

Scrambler S, 1123 watt’lık lityum pili ile çalışıyor. Elektrikli bisiklet tam şarjla 75 kilometreye kadar yol alabiliyor. Mat siyah renkteki Scrambler S’te sarı LED farlar bulunuyor.

Tasarımı ile hem motor severlerin hem de elektrikli bisiklet meraklılarının radarına girecek olan Scrambler S’in fiyatı ise dolar kurunu düşündüğümüzde göz korkutuyor. Elektrikli bisikletin fiyatı 6 bin 995 dolar olarak belirlenmiş. BMW ve Mercedes‘in bisikletlerini düşündüğümüzde bu fiyatın ortalama olduğunu söylemek de mümkün.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Dijital tasarım aracı Phase, İstanbul’a geliyor

Web siteleri ve uygulamalar tasarlamak amacı ile geliştirilen bir dijital tasarım aracı olan Phase, Sketch dosyalarınızı içeri aktarıp, interaktif bir...

Kapat