IPHaber

Genel


Videofonda TV yayını başladı

Ekim 24, 2009 by admin in Genel with 0 Comments

Türk Telekom görüntülü konuşma teknolojisi Videofon’u katma değerli yeni servis ve uygulamalarla genişletiyor. Yeni servis ‘Video BiDünya’, birçok bilgi ve içeriğe Videofon üzerinden görüntülü olarak erişebilme imkânı sağlıyor.

Videofon kullanıcılarına özel, görüntülü yanıt sistemi üzerinden hizmet veren bilgi ve eğlence servisi ‘Video BiDünya’ya 444 BDNY (2369)’u görüntülü arayarak erişmek mümkün. ‘Video BiDünya’ servisi ile TV kanalları canlı olarak izlenebiliyor, vizyondaki filmlerin fragmanlarına ve salon bilgilerine ulaşılabiliyor. Hava ve yol durumu, en son finans bilgileri, görüntülü masallar, yemek tarifi ve stil rehberliği gibi çok geniş bir içeriğe sahip olan ‘Video BiDünya’yı aramak, standart görüntülü görüşme tarifesinden ücretlendiriliyor. Avantajlı Videofon kampanyaları sayesinde kazanılan ücretsiz görüntülü görüşme süreleri 444 BDNY aramaları için de kullanılabiliyor.

Tagged , ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Şimdi de İhlasCell

Dünyanın, 5 kıtasında, 31 ülkede GSM operatörlüğü yapan dünyanın en büyük GSM şirketi Vodafone ile İhlasNet Grup bünyesindeki İhlas İletişim...

Kapat