IPHaber

Açık Kaynak


“Veeam On Tour” Etkinliği, Türkiye’de ilk defa düzenlendi

Dünyanın çeşitli ülkelerinde, Veeam Software müşteri ve iş ortakları için düzenlenen Veeam On Tour Etkinliği, 4 Temmuz 2013 tarihinde Türkiye’de gerçekleştirildi.

Veeam_Logo

Sanal altyapıların yönetimi ve veri koruması için yenilikçi ve verimli çözümler sunan Veeam Software’in, dünyanın çeşitli ülkelerinde gerçekleştirilen “Veeam On Tour” etkinliği, 4 Temmuz 2013 tarihinde Türkiye’de ilk kez düzenlendi.

İstanbul’da düzenlenen “Veeam On Tour” etkinliğinde, Veeam distribütörleri, çözüm ortakları, kurumlar ve müşteriler bir araya gelerek, sanallaştırma çözümlerini mercek altına aldılar.

Etkinlik_Fotograf

Etkinlikte yaptığı sunumda, Veeam çözümlerinin özelliklerine ve en etkin uygulama yöntemlerine değinen Veeam Kıdemli Sistem Mühendisi Murat Açıncı, yeni sürüm v7 hakkında da bilgi verdi. Açıncı sözlerine şöyle devam etti: “Veeam Software, sanal altyapıların yönetimi ve veri korunması için yenilikçi çözümler sunan, dünya çapında 70.000’den fazla müşterisi olan küresel bir şirket. Veeam, bu yıl, dünyanın birçok ülkesinde düzenlediği Veeam On Tour etkinliği ile tüm müşteri ve çözüm ortaklarına ulaşarak, katılımcıların ürün ve yenilikler hakkında bilgilenmelerini hedefledi. Büyük ilgi ile karşılaştığımız Veeam On Tour-İstanbul ayağında, şirketin vizyonu, hedefleri ve ürünlerimizin özelikleri ile birlikte, Veeam ürünlerine eklenen iki önemli özellik de açıklandı. Kurumların yedeklerini, işyeri dışına 50 kat daha hızlı aktarmasını sağlayan yerleşik WAN hızlandırması özelliği ve RPO hedeflerini geliştiren Anlık Görüntü Yedekleme özellikleri sayesinde, şirket, pazardaki rekabet avantajını artırdı. Veeam Software, ayrıca, 2013 yılı içerisinde Fransa ve Amerika’da, tek satışta 1000 üzeri işlemcili iki proje tamamlayarak kurumsal pazardaki yerini sağlamlaştırdı.”
 
Veeam Hakkında
Veeam® Software, sanal altyapıların yönetimi ve veri korunması için yenilikçi çözümler sunan küresel bir şirkettir. Genel merkezi İsviçre’de bulunanVeeam® Software, Vmware Technology ve Microsoft’un iş ortağıdır. Müşteriler, Veeam çözümleri ile maliyetlerini düşürerek, riskleri en alt seviyeye indirebilirler. Veeam Software’in ücretsiz olarak sunulan, FastSCP™ aracı, 150.000 VMware kullanıcısı tarafından tercih edilmektedir.  Veeam’in dünya çapında 70.000’den fazla müşterisi bulunmaktadır.

 

Önceki yazıyı okuyun:
Google’ın yeni internet TV servisi için program anlaşmaları yaptığı söyleniyor

Faaliyet alanlarını günbegün artıran Google’ın şimdi de internet TV pazarına girmeyi planladığı konuşuluyor. Gelen son haberlere göre, şirket set üstü...

Kapat