IPHaber

Genel


Veeam, HPE Complete Programı’na Dahil Oldu

Aralık 8, 2016 by admin in Genel with 0 Comments

Kurumlar, artık eksiksiz HPE ve Veeam çözümlerini doğrudan HPE’den ve tedarikçilerinden satın alabilecek. Bu gelişme ile şirketler, önce-bulut çağında tüm yıl boyunca 7/24 kesintisiz çalışmalarını sağlayan Veeam’in, sektör lideri erişilebilirlik çözümlerinden faydalanma imkanına sahip olacak.

Şirketlerin kesintisiz çalışabilmesine yönelik çözümlerin yenilikçi tedarikçisi Veeam® Software, Hewlett Packard Enterprise (HPE) Complete programına katıldığını duyurdu. Program, Veeam çözümlerini HPE’nin fiyat listesine ekleyerek kurumların eksiksiz HPE ve Veeam çözümlerini doğrudan HPE ve tedarikçilerinden satın alabilmelerine imkan veriyor. Ayrıca kurumlar da önce-bulut çağında tüm yıl boyunca 7/24 kesintisiz çalışmalarını sağlayan Veeam’in sektör lideri erişilebilirlik çözümlerinden faydalanabiliyorlar.

Kurumlar Veeam’in HPE Complete programına katılması nedeniyle şu avantajlara kavuşuyorlar:

Tek noktadan hizmet — Tek bir HPE sipariş formuyla eksiksik HPE ve Veeam çözümünün satın alınması.
Onaylı çözüm — HPE’nin Depolama ve Sunucu çözümlerini tamamlayan Veeam için onaylı karşılıklı çalışma güvencesi.

Kurumlar, HPE Complete programının bir parçası olarak, VMware vSphere ve Microsoft Hyper-V ortamları için Veeam Availability Suite, Veeam Backup & Replication ve Veeam Backup Essentials Enterprise ve Enterprise Plus sürümlerini satın alabilecekler.

Veeam Başkan ve COO’su Peter McKay, Veeam’in HPE ile olan uzun zamandır süren iş birliklerinin kendilerini çok mutlu ettiğini belirttikten sonra sözlerine şöyle devam ediyor: “Bu işbirliğini HPE Complete programının bütünleyici bir parçası olarak güçlendirmemiz çok önemli. Veeam’in sınıfının lideri erişilebilirlik çözümlerini HPE’nin sunucular, depolama ve bütünleşik sistemlerindeki mirasıyla birleştirerek kurumların dijital dönüşüm çağında daha da gelişmelerine imkan vereceğiz.”

Ortak çözüm, günümüzün önce-bulut çağında Veeam’in vizyonundan (Veeam Availability Platform for the Hybrid Cloud) faydalanıyor. Kurumlar, tüm operasyonlarında geliştirilmiş verimlilik, çeviklik ve güvenilirlik sağlayan hibrit buluttaki veri ve uygulamaların kurtarılması için modern Hizmet Seviyesi Hedefleri’ni (SLO) karşılayacak gerçek erişilebilirlik çözümlerini aktif bir şekilde arayan işletmeler haline geliyor.

Veeam’in erişilebilirlik çözümlerinin flash’la en uygun hale getirilen HPE 3PAR StoreServ ve HPE StoreVirtual Storage’la entegrasyonunun, veri koruma için HPE StoreOnce Sistemleri ile eşleştirilmesi benzersiz veri ve uygulama erişilebilirliğine imkan veriyor. Kullanıcılar, birincil depolama, güvenlik depolama ve veri erişilebilirliği yazılım bileşenlerini sıkı bir şekilde entegre eden çok daha birbirine bağlı veri yedekleme, kurtarma ve felaket kurtarma stratejilerini uygularken veri kaybı ve kesintiyi azaltacak depolama ekran görüntülerinden faydalanacak ve sektör lideri kurtarma yetkinliklerini kullanabilecekler. Bunun sonucu da sağlanan en üst düzey uygulama hizmet zamanı, çarpıcı biçimde daha hızlı nesne ve sanal makine seviyesi kurtarma olarak karşılarına çıkıyor, BT verimliliği artıyor ve kesintisiz çalışan şirketi sağlamak için de arada ulaşan uçurumu kapatıyor.

HPE Depolama Birimi Ürün Yönetimi ve Pazarlama Kıdemli Yöneticisi Patrick Osborne kullanıcıların veri ve uygulamalarla etkileşiminin geri dönülemez bir şekilde değiştiğini, kurumların çok daha çevik iş modellerini benimsemenin yollarını ararken tedarikçilerin de evrimleşmesi gerektiğini belirtiyor. “HPE şimdi ve her zaman müşterilerimize en iyiyi vermeye kendisini adamıştır. Depolama ve sunucu portföyümüzü Veeam’in erişilebilirlik ürünleriyle eşleştirerek kullanıcılarımıza operasyonlarını geliştirecek, güvenilirliklerini artıracak ve harcamalarını ve karmaşıklıklarını gözle görülür biçimde düşürecek bütünsel çözümler kurma yetkinliği veriyoruz.”

#Veeam #HPE #VeeamHPECompleteProgramınaDahilOldu #HewlettPackard #Depolama #VeeamSoftware

The post Veeam, HPE Complete Programı’na Dahil Oldu appeared first on ITNetwork.

Kaynak:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
McAfee Labs, 2017 ve Sonrası İçin Siber Güvenliği Tehdit Eden Yeni Trendleri ve Öngörüleri Açıkladı

McAfee Labs 2017 Tehdit Öngörüleri Raporu yayınlandı. Rapora göre, gelecek yıl siber güvenlik dünyasında 14 yeni gelişme öne çıkacak, Bulut...

Kapat