IPHaber
Son Yazılar

Telekom


Ve Sonunda Bizim De Bir Kahramanımız Var! Süpercan

Mayıs 24, 2011 by admin in Telekom with 0 Comments

Türkiye’nin ilk kahramanı Süpercan, geçtiğimiz günlerde oyunu ile Türkiye’nin gündemine oturdu. TTÇocuk sponsorluğunda Sobee Stüdyoları tarafından geliştirilen Süpercan “Kahramanların Kahramanı” olarak çıktı. Örümcek Adam, Iron Man, Hulk gibi dünyaca ünlü Marvel karakterlerinin de yer aldığı macerada kahramanların bir anlamda da akreditesi alınmış oluyor. Yüksek sosyal sorumluluk hassasiyetine sahip Süpercan’ın özel güçleri yok ancak çok zeki ve gezegeni kurtarmak için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır.

Oyunun websitesini ziyaret eden farklı kullanıcı sayısı tam 1,5 Milyon! ; az önce aldığım bilgiye göre de oyunu oynamak için kayıt olan farklı kullanıcı sayısı 400.000 seviyesinde. Rakamlar gerçekten inanılmaz. Ülke olarak kahramana ne kadar da çok ihtiyacımız varmış diye düşündüm açıkcası…

Oldukça profesyonel bir çizgide Türk kamuoyuna sunulan Kahraman’ın dergisi, oyuncakları, çizgi maceraları gibi bir çok ürünü ile yakında karşılaşmamız muhtemel gözüküyor. Belki de bir bakarsınız, senelerce Batmanlerle, Örümcek Adamlarla büyüyen Türkiye’nin artık Süpercan’ı gelecek nesilleri büyütecek, hatta sınırların dışına çıkarak başka ülkelerin çocuklarının ve ailelerinin yaşamlarına konuk olacak.

Alıntı:http://www.dijitolog.com/2011/05/ve-sonunda-bizim-de-bir-kahramanimiz-var-supercan/

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat