IPHaber

Genel


Ucuz uçak bileti için hafta sonuna odaklanmış girişim: Weekendflights

Ağustos 13, 2018 by admin in Genel with 0 Comments

Yakın yerlere kısa turlar yapmak, bir aile dostunu veya arkadaşı ziyarete gitmek için iyi bir hafta sonu turundan iyisi olamaz. Hafta sonu turu kulağa çok iyi gelse de doğru zamanı bulmak bazen bir işkenceye dönüşebiliyor. Özellikle doğru tarihi ve uçak biletini bulmak gerçek bir sorun olabiliyor, onca bilet karşılaştırma sitesine rağmen…

Hafta sonu turlarına odaklanmış Weekendflights tam da bu probleme çözüm üretiyor. Hafta sonu yapacağınız kısa bir tur için en uygun ucuz uçak biletlerini tüm yılı karşılaştırarak buluyor ve kullanışlı bir arayüzle size sunuyor.

Tek bir probleme odaklandığı için oldukça temiz bir arayüzle nereden nereye gitmek istediğinizi seçiyorsunuz ve karşınıza belirli tarihlere göre reklendirilmiş bir takvim geliyor. En ucuz günler yeşil ve en pahalı günler kırmızı olarak belirlenmiş şekilde gelen takvimde dilediğiniz tarihteki gidiş-dönüş biletinizi tıklayarak alabiliyorsunuz. Tabii bu site bir derleyici olduğu için sizi en uygun bileti alacağınız siteye yönlendiriyor ve sonrasını o siteden hallediyorsunuz.

Eğer özellikle hareket etmek istediğiniz kalkış ve iniş saatleri varsa aramanızı bu saatleri belirterek de yapabiliyor olmanız oldukça iyi oluyor çünkü sabah erkenden gidip son gün gece dönmek kısa tatilinizi daha verimli hale getirebilir.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Google’da daha iyi görülmek için hesabınızı onaylatabilirsiniz

Google'ın arama sonuçlarında çıkardığı bilgilendirme kutusunu biliyorsunuz. Özellikle tanınmış ve önemli kişilerde, büyük şirketlerde ve daha bir çok önemli kurum...

Kapat