IPHaber

Genel


Ücretsiz IPPBX sahibi olmak ister misiniz?

Haziran 24, 2009 by admin in Genel with 0 Comments

KomTurk Telekom’dan Büyük Kampanya! KomTurk Telekom ile %50’ye varan indirimlerle konuşmanın yanı sıra 3 bin dolar değerindeki yeni nesil NexPBX telefon santralini, taahhütte bulunan müşterilerine ücretsiz veriyor.

Bilişim 500 firmaları arasında yer alan ve uluslararası çapta projelere imza atan KomTurk Telekom, sektörde ses getirecek bir kampanyaya daha imza attı. Firma, 3 bin dolar değerindeki NexPBX telefon santralini 24 ay süreli taahhütte bulunan ve ayda en az 295 TL’lik görüşme yapan müşterilerine ücretsiz vereceğini duyurdu. KomTurk Telekom’un kampanyası 31 Temmuz’a kadar sürecek.

Geleneksel PBX santraller, kurumsal ölçekteki haberleşme ihtiyaçlarını karşılamakta artık çok zorlanıyor. KomTurk Telekom’un kampanya dahilinde ücretsiz vereceği NexPBX santral ise son teknoloji ürünü “IP Santral” kategorisinde yer alıyor ve şirketlerin iletişime dair tüm ihtiyaç ve beklentilerini tek ürünle karşılamalarını sağlıyor.

KomTurk Telekom tarafından taahhüt karşılığında verilecek NexPBX santral, sadece sayısal nitelikte birer telefon santrali değil, bağımsız, ölçeklenebilir ve güvenilir bir iletişim platformu olma özelliğini taşıyor. NexPBX telefon santrali, standart santral özellikleri dışında otomatik robot operatör, sesli mesaj sistemi, konferans görüşme, çağrı kayıt gibi akla gelecek tüm gelişmiş PBX özelliklerle donatıldı. Ürün, türünün yeni nesil örneklerinde bulunan video konferans, web telefonu gibi özellikleri de kullanıcılara sunmasıyla dikkati çekiyor. IP telefonlar için sınırsız iç hat desteği veren NexPBX, 256 adete kadar analog iç hat desteği ve 128 adete kadar analog dış hat desteği de sağlıyor. Daha Detaylı bilgiye www.komturk.com.tr/telefon-santrali adresinden ulaşılabilinir.

KomTurk Telekom’dan Kullanıcı Dostu Tarife

Bilgi Teknolojileri ve İletişim kurumundan C tipi UMTH lisans sahibi olan KomTurk Telekom, müşterilerine sunduğu alternatif telekom hizmetiyle telefon görüşme giderlerini %50’ye varan oranlarda azaltıyor. Şehirlerarası, milletlerarası ve GSM görüşmelerinde müşterilerine çok ciddi avantajlar sunan KomTurk’ün VoIP tarifelerinde alan içi ve alan dışı görüşmelerin dakikası KDV dahil sadece 4,9 kuruştan hesaplanıyor. Ayrıca toplam 35 ülke ile görüşmenin bir dakikası da KDV dahil 4,9 kuruş. KomTurk Telekom abonesi olmak için hiçbir bedel ödenmesi gerekmiyor. Ayrıca sabit ücret gibi ek bedeller de söz konusu değil.

KomTurk Telekom Hakkında:

KomTurk İletişim Ltd. Şti., Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’ndan aldığı UMTH lisansı, uydu iletişim lisansı ve İnternet servis sağlayıcılığı lisansı ile telekomünikasyon, yazılım ve uydudan İnternet sistem ve hizmetleri konusunda anahtar teslim teknoloji çözümleri sunmaktadır. 4 yıldır Bilişim 500 firmaları arasında yer alan firma, Irak ve ABD gibi çeşitli ülkelerde uluslararası projelere imza atmaktadır. Türkiye’de telekomünikasyon sektöründe uluslararası standartlarda ve kalitede hizmet veren lider firma olma amacıyla hareket eden firma, bireysel ve kurumsal pazara hitap eden telekomünikasyon çözümleriyle sektörünün iddialı oyuncuları arasında yer almaktadır.

Tagged , ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
SYS, yatırım dostu ip çözümünü tanıttı

SYS (Sesli Yanıt Sistemleri), şirketlerin eski iletişim altyapılarını da kullanmalarına olanak sağlayan Yeni Nesil IP İletişim Platformu Wave IP’yi 17...

Kapat