IPHaber
Son Yazılar

Genel


Ücretsiz 0800 hat sahibi olun

Mayıs 12, 2008 by admin in Genel with 0 Comments

Jaduka Telekom firmalarının, yüksek görüşme ve anormal 0800’lü hat fiyatlarına alternatif farklı servisleriyle göz kamaştırıyor. üyelikte 60 dakikalık ücretsiz kredi sunuyor. Üye olarak 0800’lü hat sahibi olabilir yada sitenize beni arayın butonu ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda jaduka diğer voip servislerinden farklı olarak tüm kullanıcıların özgürce indirip kendi platformlarını geliştirebilecekleri api paketini de unutmamış.
1. Click And Connect
Sisteme üye olunduğunda sizden öncelikle kendi telefon numaranızı istemekte. Burada yapmanız gereken ülke kodu kısmından 011 seçmek ve numranızı yazmanızı isteyen alana 90’la başlayan telefon numranızı girmek. Ardından web sayfalarına yerleştirilmek üzere gerekli kodları hemen edinebiliyorsunuz. Sistemin çalışma mantığı ise şöyle: kullanıcı sitenizdeki click and connect butonuna tıkladığında açılan pencereye telefon numrasını yazar. Tamam butonuna bastığında önce siz aranırsınız. Siz telefonu açarsınız jaduka size bir kullanıcının sizinle görüşmek istediğini söyler ve bekletir. Bir de bakmışsınız ki site ziyaretçisinin telefonu çalmaya başlamış. Bu kadar basit.
2. My Private Line
Üyelikten hemen sonra size 0800 820 15 07 gibi bir telefon numarası ve bir dahili numara verir. bu numara arandığında doğrudan sizin üyelik esnasında belirttiğiniz numaraya yönlendirme yapar.

Her iki serviste aslında bugüne kadar birçok voip servisinin yapmadığı birşeyi internet kullanımı ile ses iletişimini her zaman ulaşılabilecek kaliteye getirmeyi hedefliyor.
İşte jaduka servisleri. Buyurun…

Tagged ,

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat