IPHaber

kurumsal


TurkNet Avrupa’nın en hızlı büyüyen 29 Türk teknoloji şirketinden biri

Aralık 6, 2012 by admin in kurumsal

Uluslararası denetim firması Deloitte’un Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’nın en hızlı büyüyen ilk 500 teknoloji şirketini belirlediği Teknoloji 500 programının sonuçları açıklandı.Geçen yıl da bu listede yer alan TurkNet, bu yıl yüzde 430’luk büyüme oranıyla tam 144 basamak birden atladı.

Türkiye’nin en büyük 100 bilişim şirketinden biri olan TurkNet, dünyanın en büyük denetim ve yönetim danışmanlığı kuruluşlarından biri olan Deloitte’un Teknoloji Fast500 EMEA Programı kapsamında açıkladığı “Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’nın en hızlı büyüyen ilk 500 teknoloji şirketi” listesinde yer alan 29 Türk firmasından biri olmayı başardı. Yüzde 430 büyüme oranıyla ikinci kez Deloitte Teknoloji Fast500 kapsamına giren TurkNet, her geçen yıl daha üst sıralarda yer alarak büyümesini somut verilerle gözler önüne seriyor.

“Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’nın en hızlı büyüyen ilk 500 teknoloji şirketi” listesinde yer almaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten TurkNet Genel Müdürü Cem Çelebiler, bu güzel sonucu son yıllarda gösterdikleri hızlı ve başarılı büyümenin yanı sıra, teknolojik yenilikleri benimseyerek yaptıkları öngörülü yatırımlara borçlu olduklarını ifade etti.

 

 

 

Önceki yazıyı okuyun:
TTNet’ten indirimli ev telefonu hizmeti

TTNet, yeni kampanyasıyla ev telefonu ve internet hizmetini ücretsiz modem avantajıyla sunuyor! TTNET sabit telefon hizmetini, "TTNET Alo Konuştukça Öde" paketi ve ADSL hizmetiyle birlikte...

Kapat