TurkNet ADSL'den 1 Mb fiyatına 8 Mb ADSL!

0
12

TurkNet ADSL, 1. yaşını hız standartlarını değiştiren bir kampanya ile kutluyor! TurkNet, Hızlı İnternet Kampanyası kapsamında kullanıcılarının 8Mb’ye kadar bağlanabilecekleri en yüksek hızdaki internet erişimini 1 Mb fiyatına sunuyor!

2008 yılında sektöre giren TurkNet, ADSL alanında 1. yaşını kutlamanın sevincini, düzenlediği Hızlı İnternet Kampanyası aracılığıyla tüm Türkiye ile paylaşıyor!

Yüksek hızda ve kalitedeki ADSL hizmetini en ekonomik fiyatlarla veren TurkNet, kendi güçlü IP omurgası üzerinden tüm kullanıcılarına 8Mb/sn’ye kadar bağlanabilecekleri en yüksek hızdaki internet erişimini 1 Mb/sn fiyatına sunuyor!

Düzenlediği bir basın toplantısıyla birinci yaşını kutlayan TurkNet, yeni kampanyası ile internetteki hız standartlarını da değiştiriyor. Bu hizmet sayesinde kullanıcılar artık hızdan bağımsız hale geliyor ve sadece kota belirliyorlar.

4 GB kotalı, 6 GB kotalı ve kotasız olmak üzere üç farklı seçenekten oluşan kampanya kapsamında TurkNet, tüm kullanıcılarını 8 Mb/sn’ye kadar bağlanabilecekleri en yüksek hızda internete bağlıyor.

TurkNet’in ADSL abonelerine sunduğu fırsatlar bununla da bitmiyor. TurkNet, A Tipi Telefon Hizmetinden yararlanarak yüzde 95’e varan indirimler elde eden abonelerine bir de 2 ay boyunca 30 dakikalık ücretsiz telefon görüşmesi hediye ediyor.

Şehiriçi telefon görüşmelerinin alternatif operatörlere açılmasıyla birlikte TurkNet’in tüm aboneleri şehiriçi görüşmelerini indirimli olarak yapma imkânı buluyorlar.

‘Kotasız paketler’ ve ‘Adil Kullanım’ devri başlıyor!

TurkNet’în sunduğu bu yeni hizmet, Türk internet sektörünü yeni bir kavram ile tanıştırıyor: Kotasız Paketler ve Adil Kullanım. Kotasız paketlere abone olan kullanıcılar, limitsiz internet erişiminden faydalanmak için sabit bir ücret ödüyorlar. Üstelik bu tip abonelikte limit aşım ücreti de ödenmiyor.

Adil Kullanım paketleri kapsamında ise, bir ay süresince interneti çok yoğun kullanan aboneler 15GB’yi aşmaları halinde ay sonuna kadar hızı sınırlandırılmış bir internet kullanıyorlar, ancak limit aşım ücreti ödemiyorlar. Ay sonunda ise hizmet normal erişim hızına dönüyor. Bir başka deyişle kotalı paketler, sınırsız paketlere kıyasla çok daha uygun fiyatlara kotasız internet kullanımı keyfi sağlıyor.

Hizmet alım hızının hattın uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak değişebileceği kampanyanın tarifeleri ise şöyle:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.