Turkcell’liye Her Gün Teknoloji Günü

0
15


Bir minik sim kart ve mobil telefon sinyaliyle neler yapılabileceğini bir seferde gözünüzün önüne getirebiliyor musunuz? Bu konu iş olarak her gün önünde olan biri olarak söyleyeyim bunun tamamını düşünmek o kadar da kolay değil.

Bildiğiniz gibi bu sene hayatımıza 3G, yeni ürün ve hizmetler ile girdi. Bizim işimiz sizlerin geleceği görmesini kolaylaştırmak ya… Bunun için Turkcell’li Yaşam Günleri’ni tasarladık.

Turkcell’de kurulacak standlar içinde bu yeni gelişmelerin yarattığı güzellikler var… Sadece yeni telefonlar, modem ve bilgisayarlar değil… Bu cihazlar kullanılarak yaratılan hizmetler anlatılıyor…

Örneğin yolda giderken bir semti beğendiniz ve bu semtte yakınınızda kiralık daire var mı diye bakmak… Bir posterin üstünde kendi halinde duran bir logodan çıkacak olan grubun demo kayıtlarını görebilmek, resimlerini telefonunuza indirebilmek… Evinizde otururken sağlık verilerinizi tek bir merkeze gönderip oradan tıbbi destek ve yardım almak… Cep telefonunuzdaki bir uygulamaya altı haneli bir şifre girerek e-devlet uygulamalarının çoğunu evinin rahatlığında gerçekleştirmek… Yanınıza banka kartı dahi almadan sadece telefonunuzla ATM’lerden istediğiniz işlemi kolayca yapmak… Tarlanızı binlerce kilometre uzaktan sulamak, ineklerinizin verimini dakika bazında kontrol etmek…

Üstelik geleceğin bu servis ve ürünleri, bugünden tüketicilere sunuluyor. Sergilenen ürün ve hizmetlerin bir çoğu dünyada türünün ilk örneği ve bizim burada Turkcell’de birlikte yemek yediğimiz, aynı servise bindiğimiz güzel insanların emeklerinin eseri.

Turkcell Akıllı Yayın from turkcell blog on Vimeo.

Turkcell Toplu Video Yükleme from turkcell blog on Vimeo.

Turkcell Konuşan İlan from turkcell blog on Vimeo.

Turkcell Mobese Taksi Güvenlik Sistemleri from turkcell blog on Vimeo.

Turkcell Sağlık 365 Servisi from turkcell blog on Vimeo.

Turkcell Ön Ödemeli Sayaç Uygulaması from turkcell blog on Vimeo.

Turkcell _3G Güvenlik Kameram from turkcell blog on Vimeo.

Turkcell_ Konum Tabanlı Servisler from turkcell blog on Vimeo.

Turkcell Mobil Cüzdan from turkcell blog on Vimeo.

Turkcell Mobil Eğitim from turkcell blog on Vimeo.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.