IPHaber

Mobil


Turkcell'den telekulak açıklaması

Nisan 6, 2010 by admin in Mobil, Telekom with 0 Comments

Konumuz telekom olduğu için yer vermediğimiz ama gitgide büyüyen şike soruşturması konusunda bugün Tanju Çolak ve Rıdvan Dilmen’in de görüşlerine başvurulurken, birkaç gündür çeşitli yayın organlarında çıkan Turkcell çalışanları ile ilgili olarak şirketten bir açıklama yayınlandı.

Şirket’te çalışan bir kaç kişinin, belli kişilerin bulunduğu yeri tespit edip, bunu 5000 $ gibi rakamlarla sattıkları gibi iddialara karşın, Turkcell İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen soruşturmanın birkaç çalışanla ilgili olduğunu ve şirketi ilgilendirmediğini açıkladı.

Konuyla ilgili olarak Turkcell’den yapılan açıklama şu şekilde

Bu sabah İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı görevliler tarafından Şirketimizin birkaç çalışanı ile ilgili bir soruşturma başlatılmıştır.

Yapılan görüşmelerde konunun Şirketimiz ile ilgili olmadığı belirtilmiş, ancak şahısların işyerlerindeki çalışma ortamlarında bilgi toplama amaçlı arama yapılmıştır. Hazırlık soruşturması gizli yürütüldüğünden Şirketimize şu aşamada konuyla ilgili bilgi verilmemiştir.

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Tagged ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Turkcell'e Polisten TeleKulak Baskını

Turkcell Genel Merkezi ve Maltepe santralinde Polis arama yaptı. Aramaların yasa dışı dinleme operasyonuyla ilgili olduğu söyleniyor. Turkcell'den konuyla ilgili...

Kapat