IPHaber
Son Yazılar

Mobil


Turkcell'den Tablet açılımı

Ağustos 6, 2011 by admin in Mobil with 0 Comments


Turkcell Galaxy Tab 10.1, Dell Streak 5 ve HTC Flyer tabletleri kampanyalarla beraber satışa sunuyor.

Samsung Galaxy Tab 10.1

Turkcell, 8.6 milimetrelik dünyanın en ince mobil tableti Samsung Galaxy Tab 10.1’i, 15 Ağustos 2011 itibarıyla hayata ‘dokunmak’ isteyenlerin beğenisine sunuyor. 1 GHz Çift Çekirdek işlemcisiyle yalnızca 565 gram ağırlığındaki Samsung Galaxy Tab 10.1, sözleşmeli olarak her ay, 250 MB interneti ile ayda sadece 75 TL’ye alınabilecek. 

Ayrıca dileyen  1 GB ve 4 seçenekleriyle de Samsung Galaxy Tab’a sahip olabilecekler. Galaxy Tab ile tablet dünyasına  bir boyut getiren Samsungcihazın 10.1 inçlik yeni versiyonunda aynı zamanda, Android işletim sisteminin son sürümü (Honeycomb 3.1) ile Adobe Flash desteği ve Full HD özelliği de sunuyor.   

HTC Flyer

Tüm dünyada büyük ilgi gören HTCFlyer , not almaya, çizim yapmaya, hatta gerektiğinde dijital dokümanları imzalamaya olanak sağlayan bir kaleme sahip. Turkcell 3G kalitesi ve hızıyla, üstelik en avantajlı fiyatlarla müşterisine sunulacak olan HTC Flyer, Turkcell İletişim Merkezleri’nden 24 ay sözleşmeli olarak her ay 250 MB interneti ile ayda sadece 75 TL’ye alınabilecek. 

10 Ağustos’ta başlayacak kampanyada dileyen aboneler, HTC Flyer’a 1 GB ve 4 GB’lıkinternet paketi seçenekleriyle de sahip olabilecekler.

Dell Streak 5

Dell Streak 5,  1 Ghz’lik işlemcisi ve 5 inç’lik ekranı ile uygulamalar üzerinde oldukça yüksek bir performansa sahip. Aynı zamanda 5Mp’lik kamerasıyla yüksek kalitede fotograf çekme, konuşma ve SMS alıp gönderme özellikleri ile de oldukça kullanışlı.

10 Ağustos’ta başlayacak  kampanyda 24 ay sözleşmeli olarak, her ay 250 MBinterneti ile ayda sadece  43 TL’ye sunulan Dell Streak 5’in yine Turkcell avantajlarıyla1 GB ve 4 GB’lık internet paketi seçenekleri de mevcut.   

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat