IPHaber

Genel


Turkcell’den bir ilk: 3N’li Android telefon sadece Turkcell ile Türkiye’de

Ekim 13, 2009 by admin in Genel with 0 Comments

Turkcell, Türkiye’deki ilk 3N’li Android Telefonu olan Samsung i7500’ü, abonelerine sunuyor.
Türkiye’de ilk ve sadece Turkcell abonelerine sunulacak olan telefon, şu ana kadar üretilmiş en yenilikçi ve güçlü donanım özelliklerini taşıyan Android temelli Akıllı Telefon olarak biliniyor. Çok hızlı ve kaliteli bir İnternet deneyimi sunan ve Google uygulamalarını (Google search, Gmail, Googletalk, Contacts, Calendar vb.) içeren telefon, üzerinde herkesin kolaylıkla uygulama geliştirmesine olanak tanıyan açık kaynak kod özelliğini de taşıyor.
İçerisinde Android’in 1.5 sürümü (Cupcake) yüklü olan telefonpush e-posta destekliyor. 3N uyumlu Android telefonun, 3,2 inç dokunmatik ekran (AMOLED, 16 milyon renk), SGPS (GPS ve Baz İstasyonlarının yardımıyla kapalı mekanlarda da konum belirleyebilen), 5 Mp Flashlı Autofocus kamera, Gsensor (hareket algılayıcısı), D compass (sayısal pusula), Wi-Fi 802.11b/g, yakınlık algılayıcısı, ışık algılayıcısı, 8 GB hafıza, ses ve video kayıt gibi özellikleri bulunuyor.
Turkcell aboneleri, Samsung Android akıllı telefonlara 14 Eylül itibariyle  peşin veya kontratlı kampanyalarla sahip olabilecekler. 18 ay boyunca ayda 1GB Mobil İnternet paketini tercih eden kurumsal ve bireysel Turkcell aboneleri, ayda 92 TL karşılığında Samsung i7500 Android’e sahip olabilecekler.
Samsung Anroid Akıllı Telefonu satın almak isteyen faturalı Turkcell aboneleri, vergiler dahil 469 Euro’ya satın alabilecekler. Yıl sonuna kadar bu şekilde satın alan abonelere şifre kartı ile ilk ay Turkcell aboneleri ile yurtiçi görüşebilecekleri 1000 dakika hediye edilecek. Ayrıca, kısa mesaj ile aktive edilecek ve yurtiçinde bir ay kullanabilecekleri 100 MB’lık mobil İnternet verilecek.
Hazır Kartlı Turkcell aboneleri ise yine vergiler dahil 469 Euro’ya Samsung i7500’e sahip olabilecekler. Bu fiyat üzerinden telefonu alan aboneler, kısa mesaj ile aktive edilecek ve yurtiçinde 1 ay boyunca kullanılabilecek 100 MB mobil İnternet ve  şifre kartı ile ilk ay boyunca  her 150 kontör yüklemeye yurt içinde Turkcell aboneleri ile konuşabilecekleri 1000kontör hediye hakkına sahip olacaklar.
Ayrıca kampanya süresi boyunca kontratsız alımlarda, yine 469 Euro’ya Axess kredi kartına 6 taksit imkanı da sunulacak.

Dünyanın en hızlı 3N Modem’i ilk kez Turkcell’le Türkiye’de
Saniyede 21 Mb veri hızını destekleyen Turkcell VINN 3N modem, Turkcell Satış Noktaları’nda 189 Dolar’a satışa sunuldu.
Turkcell, 21 Mb’lik “dünyanın en hızlı ”3.Nesil modemi Turkcell VINN’ı, Türkiye’de ilk kez Turkcell Satış Noktaları’nda müşterilerine sunuyor. 21 Mb/s veri indirme, 5,76 Mb/s veri yükleme hızına sahip Turkcell VINN 3N Modem, 3.Nesil teknolojisi sayesinde sadece evde ve işte değil, her yerde her zaman Turkcell 3N hızında İnternet’e ulaşmayı sağlıyor.
Sabit hat zorunluluğu olmadan ve sabit hat ücreti ödemeden tek abonelik ile evde, işte, yazlıkta hızlı mobil İnternet bağlantısı sağlayan 21 Mb’lik Turkcell VINN 3N modem, Turkcell Satış Noktaları’nda 189 Dolar + KDV fiyatıyla satışa sunuldu.
Turkcell aboneleri 1 GB’lık İnternet’i ayda 29 TL’ye, 4 GB’lık İnternet’i ayda 39 TL’ye, 8 GB’lık İnternet’i ise ayda 69 TL’ye kullanıyor. (www.turkcell.com.tr)

Bireysel faturalı Turkcell’lilere özel
“Binumaram” yaz, en çok aradığın Turkcell müşterisini öğren, 2 ay boyunca o kişiyle bedava konuş.
5554’e “BİNUMARAM” yazıp kısa mesaj atarak en çok aradığı Turkcell müşterisini öğrenen aboneler, “Bi Numaram” kampanyası dahilinde bu kişiyle 2 ay boyunca bedava konuşacak.
“BİNUMARAM” yazıp 5554’e gönderen ilk 1 milyon bireysel faturalı Turkcell müşterisi, en çok aradıkları Turkcell’liyle tam 2 ay boyunca, ayda 5000 dakika bedava konuşacak.
“Bi Numaram” kampanyasına katılmak için 5554’e kısa mesaj atan abonelere Turkcell, son iki ayda en fazla aradıkları Turkcell numarasını gönderecek. Bu numarayı kabul eden Turkcell’li, en çok aradığı Turkcell’liyle tam 2 ay boyunca bedava konuşmaya başlayacak.
“Bi Numaram” kampanyasına ‘Bizbize Kamu Her Yöne’ paketleri, ‘Canımın Üçü’ tarifesi ve ‘Süper İkili’ kampanyalarından faydalanan aboneler haricindeki bireysel faturalı tüm Turkcell müşterileri katılabilecek. Kampanya ilk başvuran bir milyon kişi için geçerli. Kampanyaya katılım için bir kereye mahsus tüm vergiler dahil 5 TL ücret alınacak.

Tagged , , , ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Huawei, Dünyanın İlk LTE eNodeB Çözümünü Duyurdu

Huawei, dünyanın ilk LTE eNodeB çözümünü, geniş kapsamlı kurulumlar için hazır hâle getirdiğini duyurdu. LTE eNodeB çözümü, ticari nitelikteki LTE...

Kapat