IPHaber

Telekom


Türk Telekom – Aygaz işbirliği

Ağustos 10, 2011 by admin in Telekom with 0 Comments

LPG sektörünün lider kuruluşu Aygaz, kuruluşunun 50. yılında düzenlediği kampanyalarla tüketiciye avantajlar sunmaya devam ediyor. Aygaz, 11 Ağustos-11 Eylül tarihleri arasında 12 kg. ev tüpü alan Türk Telekom müşterilerine 5 TL, 10 TL ve 50 TL değerinde sürpriz hediyeler sunuyor.

Telekomünikasyon sektörünün devlerinden Türk Telekom ile işbirliğine giden Aygaz, tüketicilerine yılsonuna kadar Aygaz bayilerini ev telefonundan ücretsiz arama imkanını da veriyor.

Aygaz Hediye Kampanyası

Mevcut ve potansiyel tüketicilerin ilgili kampanya indiriminden yararlanması için; Türk Telekom ev telefonu abonesi olmak gerekiyor. Tüketiciler her hangi bir cep telefonu operatörü üzerinden AYGAZ kelimesini yazıp bir boşluk bırakıp ev telefon numarasını alan kodu ile birlikte başında sıfır olmadan bitişik yazarak 6616’ya kısa mesaj olarak göndererek kampanyaya başvurabiliyor. Eğer mesaj atılan cep telefon numarası ve mesajda belirtilen ev telefon numarası daha önce kullanılmadıysa, tüketiciye gelen geri dönüş mesajında şifre ve hak ettiği indirim tutarı yer alacak. Aynı zamanda, 444 1 444 numaralı Türk Telekom çağrı merkezinden şifre ve indirim tutarı bilgisi alınabilecek.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Twitter’da Tüm Kullanıcılar İçin Fotoğraf Paylaşımı Başladı

Twitter bir süredir üzerinde konuşulan fotoğraf paylaşma desteğini tüm kullanıcılar için kullanıma açtı. Sizlere daha önce de aktardığımız gibi Twitter bu servis için PhotoBucket...

Kapat