IPHaber

Telekom


Türk Telekom 16 ödül birden aldı

Ağustos 8, 2011 by admin in Telekom with 0 Comments

Türk Telekom’dan yapılan açıklamaya göre, bu yıl sekizinci kez düzenlenen ve ”Stevie Ödülleri” olarak bilinen organizasyona 50 ülkeden yaklaşık 3 bin başvuru yapıldı.

Küresel iş dünyasının prestijli ödülleri arasında yer alan organizasyonda beş büyük ödül alan Türk Telekom, 11 farklı dalda da onur ödülü kazandı.

Şirket ”Yılın Müşteri Hizmetleri Yöneticisi”, ”Yılın İç İletişim Departmanı”, ”Yılın Kurumsal İletişim Departmanı”, ”En İyi Şirket İçi Farkındalık/Motivasyon Etkinliği” ve ”Yaratıcı Video-Film” kategorilerinde büyük ödül, ”Yılın Şirketi”, ”Yılın Yöneticisi”, ”Yılın İletişim Departmanı”, ”Yaratıcı Oryantasyon Videosu”, ”Ortadoğu ve Afrika’da Yılın En İnovatif Şirketi”, ”Ortadoğu ve Afrika’da Yılın Çevresel Sorumluluk Programı”, ”Ortadoğu ve Afrika’da Yılın Sosyal Sorumluluk Programı”, ”Yılın Kurumsal İletişim Yöneticisi”, ”Yılın Kampanyası”, ”Yılın Müşteri İlişkileri Departmanı”, ”En İyi Şirket İçi Farkındalık/Motivasyon Etkinliği” dallarında ise onur ödülü aldı.

Ödüller 11 Ekimde Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dhabi’de düzenlenecek törenle sahiplerine verilecek.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Facebook’u klonlayan Google+ ‘grup chat’le 10 milyonu devirdi

Genç dolar milyarderi Mark Zuckerberg, Facebook’taki kullanıcı sayısını bir yıl öncesine göre 250 milyon artırarak 750 milyona taşıdı. Şirketin gelirlerinde...

Kapat