IPHaber

Sosyal Network


Turk.net sosyal network modasına uydu.

Mayıs 28, 2010 by admin in Sosyal Network, Telekom with 0 Comments

Ana sayfa tasarımı tamamen değişen portal, ziyaretçilerine çok daha fazla içeriğe tek bir sayfa üzerinden ulaşma olanağı sunuyor.Türkiye’nin en kapsamlı ve en çok ziyaret edilen portali olma hedefi doğrultusunda alanında bir “ilk”e de imzasını atan www.turk.net, ana sayfası üzerinde bulunan sosyal ağ bölümünden Facebook ve Twitter gibi önemli ağlara erişim imkânı sunuyor.

Türkiye’nin ilk haber ve eğlence sitesi olan www.turk.net portali, ana sayfa tasarımını yenileyerek bir değişim süreci başlatmış bulunuyor. Yenilenen ana sayfası ile zengin içeriğini farklı bir tarzla kullanıcılarına ulaştıran portal, sade ve şık görüntüsüyle dikkat çekiyor. Ziyaretçilerinin çok daha fazla içeriği tek bir sayfa üzerinden erişmesine olanak sağlayan www.turk.net portali, güncel içeriği ve yenilikçi servisleriyle Türkiye’nin en kapsamlı ve en çok ziyaret edilen portali olma hedefine emin adımlarla ilerliyor.

Yeni dönemde pek çok işbirliği yapmayı da planlayan portal, teknolojik üstünlüklerini de kullanarak sosyal ağlarla tam bir entegrasyon sağlıyor. Portalin ana sayfasında bulunan sosyal ağ bölümünden Facebook ve Twitter gibi sosyal mecralara kolay ve hızlı bir şekilde ulaşılabiliyor. Bu sayede www.turk.net kullanıcıları, portalden hiç ayrılmadan söz konusu ağlardaki hesaplarını takip edebiliyorlar.
turk.net Portal Müdürü İlker Yiğit, konu hakkında şunları söylüyor: “Yeni ana sayfamız portalimizin içine girdiği değişim süreci için aslında sadece bir başlangıç. ‘turk.net’ gibi güzel bir alan adına sahip bulunan portalimizi, teknolojik üstünlüklerimizden faydalanarak içinde bulunduğumuz rekabet ortamında bir adım öne taşıyoruz. Türkiye’de hiçbir portalde bulunmayan sosyal ağ bölümümüzü geliştirmeye ve kullanıcılarımıza bu kapsamda yenilikler sunmaya devam edeceğiz. Yeni ana sayfamız www.turk.net portalinin gelecekteki hali ile ilgili ipuçları veriyor. Bu nedenle Türkiye’deki tüm internet kullanıcılarını ‘senin yerin burası’ sloganıyla www.turk.net adresine bekliyoruz.”

Tagged ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Cisco, TelePresence'ı eve getiriyor

Cisco Systems Başkanı ve CEO'su John Chambers, Las Vegas'taki Uluslararası Tüketici Elektroniği Şov'unda şirketin TelePresence video konferans teknolojisinin nasıl bir...

Kapat