IPHaber

Telekom


TTNet’ten indirimli ev telefonu hizmeti

Aralık 6, 2012 by admin in Telekom

TTNet, yeni kampanyasıyla ev telefonu ve internet hizmetini ücretsiz modem avantajıyla sunuyor!

TTNET sabit telefon hizmetini, “TTNET Alo Konuştukça Öde” paketi ve ADSL hizmetiyle birlikte indirimli olarak müşterilerine sunuyor. Yeni kampanyayla TTNET müşterileri, “NET6 + TTNET Alo Konuştukça” Öde paketini 48 TL yerine 12 ayboyunca sabit 44.99 TL’ye, “NETLİMİTSİZ +TTNET Alo Konuştukça Öde” paketini ise 78 TL yerine 12 ay boyunca sabit 64.99 TL’ye alabiliyor.

Kampanyadan faydalanmak isteyen TTNET müşterileri, mevcut ev telefonu numarasını değiştirmeden TTNET Alo Konuştukça öde paketine geçebiliyor. Yeni müşterilere modem ücretsiz sunuluyor.

Ayrıca TTNET Alo’da “Akşam 7’den Sabah 7’ye evden eve ücretsiz kampanyası” ile aylık 3.000dakika ücretsiz konuşma fırsatı sunuluyor. Müşteriler, hediye dakikalarını akşam 19.00 ile sabah 07.00 saatleri arasındaki şehir içi ve şehirlerarası ev telefonu aramalarında kullanabiliyor.”TTNET Alo Konuştukça Öde” paketi, aranılan yöne ve konuşulan süreye bağlı olarak ücretlendiriliyor. Müşteriler, şehir içi, şehirler arası, GSM veuluslararası 1. kademe sabit telefon görüşmelerinin dakikasına sadece 10 kuruş ödüyor.

31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerli olan kampanya hakkında detaylı bilgi almak ve kampanyadanyararlanmak isteyenler; TTNET satış noktalarından başvuru yapabiliyor.

Önceki yazıyı okuyun:
Microsoft Bilişim Zirvesi, Ankara’da Yapıldı

Başkentin bilişim devleri ve profesyonelleri Microsoft Bilişim Zirvesi 2012'de bir araya geldi. Uzman konuşmacıların yer aldığı zirvede sektörün geleceğine yön verecek yeniliklerin...

Kapat