IPHaber
Son Yazılar

Telekom


TTNET’in Kişisel Gelişim Servisi: ProG

Temmuz 18, 2011 by admin in Telekom with 0 Comments

İnternette geçirdiği vaktini daha verimli şekillde kullanmak isteyen insanlar için TTNET yeni bir proje geliştirdi. ProG adlı serviste kullanıcılar, yabancı dilden, bilgisayara kadar geniş bir yelpazede kişisel gelişim dersleri alabiliyor.

TTNET, büyük bir eğitim hizmetini daha hayata geçirdiğini duyurdu. Rekabetin her geçen gün tırmandığı iş hayatında, bireylerin sürekli öğrenerek kendilerini geliştirmeleri ve yetkinliklerini artırmaları bir zorunluluk haline geldi. Daha iyi ve mutlu bir sosyal yaşam için ise iş dışında da pek çok konuda bilgi sahibi olmak gerekiyor.

Zaman sıkıntısı yaşayan modern bireyin eğitim için ayrıca enerji harcaması ise oldukça zor. Sunduğu servislerle kullanıcılarının hayatına değer katan TTNET, bu ihtiyaçlardan hareket ederek referans bir eğitim platformu olan TTNET ProG’yi hazırladı. Onlarca yıllık uzaktan eğitim tecrübesine dayanan ve yüzlerce uzman tarafından geniş bir yelpazede hazırlanan TTNET ProG eğitim paketleri, kişisel gelişime her açıdan katkı sağlamayı amaçlayan çok zengin içeriklerden oluşuyor. Üniversite öğrencisi, yeni mezun, genç profesyoneller ve hobi meraklısı tüm bireylere yönelik bu eğitimler sonunda, kullanıcılara yaygın geçerliliği olan sertifikalar da veriliyor.

Altyapısı SEBİT Eğitim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. tarafından oluşturulan, günlük iş hayatında ihtiyaç duyulan ve sosyal hayatta sık sık karşılaşılan konular temel alınarak hazırlanan TTNET ProG servisi, eNocta, EF Dil Okulları, TellMeMore gibi yetkinliğini ispatlamış kurumlarla işbirliği yapıyor.

TTNET ProG servisi içinde, yabancı dil, profesyonel gelişim, kurumsal gelişim, bilişim teknolojileri, finans, kişisel gelişim ve hobi başlıkları altında güncel onlarca eğitim yer alıyor. Hobi, yabancı dil, hukuk eğitimleri dışındaki eğitimler yüzde 100 tamamlandığında kullanıcı, pek çok alanda geçerliliği olan katılım sertifikası almaya hak kazanıyor. Uzaktan eğitimin ve internetin avantajlarını sunan platform, etkileşimli bir eğitim olanağı da sağlıyor. Örneğin kullanıcı İngilizce eğitim alırken, eğitmenlerle internet üzerinden sesli ve görüntülü konuşma fırsatı da buluyor.

TTNET ProG, kullanıcılarına sadece kişisel gelişim olanağı değil, aynı zamanda bir sosyal ağ altyapısı da sunuyor. Bu sosyal ağ kullanıcılarının birbiriyle tanışmasına, bilgi paylaşmasına ve sosyalleşmesine de imkân veriyor. Kullanıcılar, TTNET ProG içerisinde gruplar oluşturabiliyor. Bu gruplar içerisinde gerek çevrimiçi gerekse farklı sosyal etkinlikler düzenlemesi de mümkün oluyor. Bu şekilde yaratılan sosyal veya iş amaçlı ağlar, kullanıcıların çevresini genişletiyor.

Eğitimlerin önemli bir özelliği de son derece uygun fiyatlarla sunulması. TTNET ProG standart paketi ayda yalnızca 4,90 TL iken aylık olarak 19,90 TL ödeyerek TTNET ProG Canlı Canlı İngilizce paketinden faydalanmak mümkün oluyor. Tüm özellikleri ve uygun fiyatlarıyla, TTNET ProG platformu benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Kullanıcı isterse kendi alanında doyurucu bir tecrübe kazanıncaya kadar 3-4 yıl buradaki eğitimlerden ve sosyal ortamdan faydalanabiliyor.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat