IPHaber
Son Yazılar

Telekom


TTNET'e 6 ödül birden

Ağustos 1, 2011 by admin in Telekom with 0 Comments

TTNET'e 6 ödül birden

Türkiye’ye verilen 11 ödülün 6’sını alan TTNET, Tivibu, TTNET Müzik, TTNET Destek hizmetleriyle 4 ayrı ödül kazanırken, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun En Hızlı Büyüyen Firması Kategorilerinde 2 ödül birden aldı. Stevie Ödülleri olarak da bilinen organizasyona her yıl dünyanın en başarılı firmaları başvuruyor.

Stevie Ödülleri olarak da bilinen International Business Awards’a bu yıl 50 farklı ülkeden yaklaşık 3 bin kurumsal ve bireysel başvuru yapıldı. Bu yıl 8’incisi düzenlenen ve 11 ana kategoride ödüllerin dağıtıldığı organizasyon, başarılı firmaların örnek uygulamalarını ödüllendiriyor ve firmaların iletişimine önemli bir katkı sağlıyor.
International Business Awards’da Türkiye’ye toplam 11 ödül verilirken bu ödüllerin 6’sı TTNET’in oldu. 6 kategoride ödüle layık görülen TTNET, web, TV ve mobil cihazlar aracılığıyla yayın yapan Tivibu platformu İletişim Kampanyası ve Pazarlama Kampanyası kategorilerinde 2 Onur Ödülü birden aldı. TTNET’in müzik platformu TTNET Müzik ise Telekomünikasyon Sektöründe Yılın En İyi Yeni Ürünü kategorisinde Onur Ödülü’nün sahibi oldu. TTNET’in müşterilerin her türlü ihtiyacına yanıt vermek ve müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla verdiği TTNET Destek hizmeti Sosyal Medya Odaklı İletişim / Halkla İlişkiler Kampanyası Kategorisi’nde Onur Ödülü’ne layık bulundu. TTNET ayrıca Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun En Hızlı Büyüyen Firması kategorilerinde iki Onur Ödülü birden alarak başarısını taçlandırdı.
Ödüllerin sahibini bulacağı ve TTNET’in de katılacağı ödül töreni 11 Ekim 2011 tarihinde Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dhabi’de yapılacak.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat