TTNet Youtube benzeri site yaptı

0
29

TTnet, müzikten sonra videoya da el attı

TTnet, müzik portalı TTnet Müzik’ten sonra, şimdi de video portalını sessiz sedasız hayata geçirdi.

TTnet, yasal müzik servisi TT Müzik’in ardından, telif hakları ödenmiş ve yasal olarak DRM (Digital Rights Management – Dijital Haklar Yönetimi) sistemi dahilinde korumaya alınmış videoları sunacağı TTnet Video servisini çok fazla gürültü yapmadan, sessiz sedasız hayata geçirdi. http://www.ttnetvideo.com/ adresinden ulaşılabilen TTnet Video servisinden yararlanmak için üyeliğinizi açmanız yeterli.

Sadece TTnet ADSL abonelerine hizmet vercek olan servise, TTnet üyeleri aynı şifreyle giriş yapabiliyor. Eğer TTnet müzik üyesi değilseniz, TTNET Video’ya giriş yaptıktan sonra “Üye Ol” tuşuna basarak üyelik sayfasına ulaşabilirsiniz. Siteye üye olabilmeniz için size TTMail e-posta adresiniz sorulacak, TTNET Video üyelik şifreniz ttmail.com uzantılı e-posta adresinize gönderiliyor. TTMail kullanıcı adınız ve TTMail e-posta kutunuza gelen şifre ile TTNET Video’ya girerek hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Şimdilik çok da zengin bir içeriğe sahip olmayan TTnet Video servisi, videoları kategorilere ayrılmış biçimde ziyaretçilerine sunuyor. İlerleyen aylarda daha fazla içeriğe yer vermesi beklenen servis, büyük ihtimalle en çok kotalı internet kullanıcılarını üzecek. Çünkü izlenen her video, kotanın biraz da azalması anlamına gelecek.

TTnet’in resmi sitesinde yaptığı TTnet Video açıklaması şu şekilde:

TTNET’in en yeni servisi TTNET VİDEO, TTNET ADSL kullanıcılarına, çok geniş bir arşiv dahilinde haber, spor, eğlence, yaşam, eğitim, dizi, sinema ve otomobil alanlarındaki video içeriklerini yasal bir platformda izleme hakkı sağlayan, görsel iletişim dünyasındaki gelişmeleri takip edebilmeleri amacıyla çeşitli haberler ve etkinlikler hakkında bilgiler, fragmanlar ve videolar sunan bir video portalidir.

TTNET VİDEO’da sunulan çok çeşitli konulardaki videoları hızlı, kesintisiz ve yüksek görüntü kalitesiyle seyretmenin keyfini yaşayacaksınız. Başka bir yerden ulaşamayacağınız görüntü kalitesi ve çeşitlilikteki videoları seyredebilecek, sadece TTNET VİDEO üyelerine özel süprizlerle, birçok içeriğe herkesten önce ulaşabileceksiniz.

En popüler dizi filmler, video klipler, fragmanlar, spor karşılaşmaları ve görüntüleri, en güncel haberler ve hayata dair herşey ile ilgili en müthiş videolar, hepsi TTNET VİDEO’da!
Tek yapmanız gereken TTNET ADSL müşterisi olarak TTNET VİDEO’ya üye olmanız ve giriş yapmanız. Eğer daha önce TTNET Müzik servisine üyeliğiniz varsa, aynı kullanıcı adı ve şifreyi TTNET VİDEO’da da kulanabilirsiniz.

TTNET VİDEO’da sunulan tüm videolar, telif hakları ödenmiş ve yasal olarak DRM (Digital Rights Management – Dijital Haklar Yönetimi) sistemi dahilinde korumaya alınmış içeriklerdir. Bu sayede tamamen gönül rahatlığıyla, yasal platformda video izlemenin keyfini yaşarsınız.
Her gün güncellenen ve genişleyen arşiviyle TTNET VİDEO, en güncel, kaliteli ve yasal video içeriklerine ulaşmanın en kolay yolu.

Üstellik TTNET VİDEO, tüm TTNET ADSL müşterilerine açık! TTNET ADSL paketi ne olursa olsun tüm TTNET ADSL müşterileri, TTNET VİDEO’da sunulan içeriklere ulaşabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.