IPHaber

Genel


Ttec, Mobil Dünya Kongresi’nde Galaxy S6 Lansmanıyla Eş Zamanlı Olarak S6 Aksesuar Koleksiyonu’nu Tanıtacak

Şubat 26, 2015 by admin in Genel with 0 Comments
ttec

Mobil Dünya Kongresi’nde (Mobile World Congress) Türkiye’yi temsil edecek olan ilk ve tek mobil aksesuar markası Ttec, Samsung’un Galaxy S6 tanıtımı ile eş zamanlı, Ttec markalı Galaxy S6 aksesuarların lansmanını gerçekleştirecek.

Mobil teknoloji dünyasını bir araya getiren ve 2- 5 Mart tarihlerinde Barselona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’ne katılacak olan Ttec, fuarda yer alan ilk ve tek Türk mobil aksesuar markası olacak. Ttec, Samsung’un Galaxy S6 ürünü için hazırladığı aksesuar koleksiyonunun lansmanını ise fuarda Samsung’un ürün lansmanı ile eş zamanlı olarak gerçekleştirecek.

Kongrenin sektör için büyük bir öneme sahip olduğunun altını çizen Tesan İletişim Pazarlama Yöneticisi Merve Yiğit; “Ttec markamızla dünya devleri ile aynı alanda buluşacağımız için çok heyecanlıyız. Samsung’un Galaxy S6 lansmanı ile eş zamanlı olarak biz de Ttec markalı Samsung Galaxy S6 Aksesuarlarımızın tanıtımını standımızda gerçekleştireceğiz. Ekran koruyucularımızın, koruma kılıflarımızın, koruma kapaklarımızın ve şarj cihazlarımızın yer aldığı koleksiyonumuzun, tasarımları ve fonksiyonel özellikleri ile Mobil Dünya Kongresi’nde büyük ilgi göreceğini tahmin ediyoruz” dedi.

Bu yıl ‘inovasyonun kıyısı’ mottosuyla gerçekleştirilecek Mobil Dünya Kongresi, mobil teknoloji devlerinin en yeni ürünlerini görücüye çıkardığı fuar olarak biliniyor. Geçtiğimiz yıl 1.800’ün üzerinde şirketin katılımcı olarak yer aldığı kongre, 200′ün üzerinde ülkeden 85 binin üzerinde ziyaretçi ağırlamıştı.

The post Ttec, Mobil Dünya Kongresi’nde Galaxy S6 Lansmanıyla Eş Zamanlı Olarak S6 Aksesuar Koleksiyonu’nu Tanıtacak appeared first on ITNetwork.

Source:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
TELKODER: “4G Lisans İhalesi Mobil İletişim Pazarında Rekabet için Büyük Bir Fırsat”

2015 yılında Türkiye'de elektronik haberleşme sektörünün gündeminin en önemli maddesi olan 4G lisans ihalesi, tüketiciler ve Sanal Mobil Şebeke Hizmeti...

Kapat