IPHaber

Genel


TT, Nortel IP Phone 1535'u kullanıyor

Haziran 30, 2008 by admin in Genel with 0 Comments

Görüntülü aramanın yanı sıra, e-postalara erişim ve internette sörfe de olanak veren Nortel IP Phone 1535, ev telefonlarını adeta bilgisayara dönüştürüyor ve sunduğu pek çok yenilikçi özellik sayesinde günlük hayatı kolaylaştırıyor.

Büyükanneler ve büyükbabalar uzun süredir görmedikleri torunlarıyla, çalışan anneler evdeki çocuklarıyla görüntülü olarak iletişim kurabilecekler. Ayrıca işitme engelliler de bu telefonlar sayesinde işaret diliyle rahatlıkla görüntülü iletişim kurabilecekler. Bu sistemin sunduğu pek çok fonksiyonun yanı sıra kullanıcılar SIM kart okuyucu özelliği ile cep telefonunda kayıtlı telefon numaralarını da görüntülü telefonlara aktarabilecekler.

Nortel IP Phone 1535’ler Türk Telekom’un abonolerine sunmaya hazırlandığı yeni nesil multimedya servislerini içeren görüntülü iletişim servisinde de kullanılacak.

Desteklenen Özellikler
•WEB Tarayıcısı
• E-Posta Tarayıcısı (Gelen/Giden kutuları görüntüleme ve E-posta oluşturma yollama)
• Alarmlı Takvim
• Uzaktan Görüntülü izleme için video denetleme ve galeriler (Fotoğraf, ses ve video kütüphaneleri) gibi dahili uygulamalar içerir
• Yüksek Çözünürlük, Grafik, Arkadan Aydınlatmalı, 16 Bit Renkli (65.535 Renk), İnce Film Transistör (TFT),Teknolojili Likit Kristal Ekran(LCD)
• Akıllı metin girişi için T9 (9 Tuşla Metin) Tuş Takımı Desteği

Tagged , , ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Netone hosting hizmetlerini Turk.Net'e taşıyor

Türkiye'nin her bölgesindeki firmalara sesli haberleşme ve ‘elektronik iş’ ortamı için gerekli altyapı ve bağlantıyı sağlayan telekom şirketi Netone, kurumsal...

Kapat