IPHaber

Genel


Trenlerde 3G altyapısı

Ekim 13, 2009 by admin in Genel with 0 Comments

Avea, Ulaştırma Bakanlığı ve TCDD işbirliği ile hayata geçirdiğ proje ile Ankara – Eskişehir ‘Yüksek Hızlı Tren’lerine 3G altyapısı sağlayarak bu hatta seyahat edecek yolculara kesintisiz mobil iletişim ve 3G hizmetlerinden faydalanma imkanı sunuyor.

Avea’dan yapılan açıklamada, 3G teknolojisini farklı platformlarda hayata geçirdiği katma değerli ürün ve hizmetleriyle buluşturarak, müşterilerinin yaşamını kolaylaştırmaya devam ettiği belirtildi. Bu çerçevede, Avea’nın Ulaştırma Bakanlığı ve TCDD işbirliği ile hayata geçirdiğ proje ile Ankara – Eskişehir ‘Yüksek Hızlı Tren’lerine 3G altyapısı sağlayarak bu hatta seyahat edecek yolculara kesintisiz mobil iletişim ve 3G hizmetlerinden faydalanma imkanı sunduğu vurgulanarak, 14 Ekim’de projenin tanıtımı amacıyla düzenlenecek törenin Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, TCDD Genel Müdürü Süleyman Karaman ve Avea CEO’su Erkan Akdemir’in katılımıyla gerçekleştirileceği bildirildi.

Tagged , ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Idc Veri Depolama, Sanallaştırma & Yönetilebilir Servisler Konferansı 21 Ekim’de Türkiye’de

IDC, Veri Depolama, Sanallaştırma & Yönetilebilir Servisler Konferans Serileri’nin Orta Doğu & Afrika ve Türkiye bölgesindeki ilk durağı 21 Ekim...

Kapat