IPHaber
Son Yazılar

Genel


Trend Micro Security 10 İle Güvenlikte Yeni Dönem!

Temmuz 31, 2015 by admin in Genel with 0 Comments
trend-micro

Trend Micro en yeni teknolojili veri güvenliği ürünlerinden oluşan Trend Micro Security 10 ürün ailesini kullanıcıların beğenisine sundu. Üstelik Trend Micro’nun üstün teknolojili yeni güvenlik çözümleri Microsoft Windows 10 işletim sistemiyle de tamamen uyumlu.

İnternet ve veri güvenliğinde 25 yıllık deneyimiyle küresel çözüm sağlayıcı Trend Micro, bireysel kullanıcılar için tam ve kapsamlı bir koruma sağlayan ve yeni Microsoft Windows 10’la tamamen uyumlu Trend Micro Security 10 ürün ailesini duyurdu. Microsoft Windows 10 ile eş zamanlı olarak kullanıcılarla buluşan Trend Micro Security 10, Windows 10 platformuna geçiş yapan kullanıcıların da kesintisiz bir şekilde güvende kalmasını sağlıyor.

Trend Micro Security 10, herhangi bir işletim sistemi, cihaz ya da platform sınırlaması olmaksızın kullanıcıların gizliliğini ve veri güvenliğini sağlayabiliyor. Kullanıcılar hem kişisel hem de iş için kullandıkları PC, Mac, Android, iOS cihazlarda veri hırsızlığına ve zararlı çevrimiçi tehditlere karşı korunabiliyorlar. Trend Micro Security 10 serisindeki ürünler geleneksel veri güvenliği ürünlerine oranla 50 kat daha hızlı çalışıyor. Dünya çapındaki Trend Micro bulut ağıyla bütünleşmiş binlerce izleme noktasından alınan gerçek zamanlı verilerle her gün 250 milyondan fazla tehdide karşı koruma sağlıyor.

Trend Micro Security 10 sunduğu ileri teknolojili çözümlerle, gün geçtikçe artan tehditlere karşı kullanıcıların çok daha güvenli bir çevrimiçi deneyim yaşamalarına yardımcı oluyor. Virüsler, casus yazılımlar, solucanlar, Truva atları gibi zararlı yazılımları engellemenin yanında yeni sürümle gelen sosyal medya koruması, SSL doğrulaması, fidye yazılımları ve çevrimiçi bankacılık koruması ile dijital yaşamınızın kalitesini yükseltiyor.

The post Trend Micro Security 10 İle Güvenlikte Yeni Dönem! appeared first on ITNetwork.

Source:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat