IPHaber

Genel


TP-LINK Power Bank ’larla Şarj Hizmeti Veren Kafe Sayısı Artıyor

Kasım 18, 2015 by admin in Genel with 0 Comments

Müşterilerine TP-LINK power bank’larla ücretsiz şarj hizmeti veren kafe sayısı her geçen gün artıyor. Bu kervana son olarak İstanbul Bakırköy’de hizmet veren Kahve Durağı da eklendi.

Akıllı telefon ya da tablet bilgisayarların şarjının bitmesi, günümüz insanının neredeyse en önemli sorunu halinde. Bu nedenle şarj sorununa en pratik çözüm sağlayan power bank’ların kullanımı hem artıyor, hem de kullanım yerleri çeşitleniyor. Bu kategoride ürün çeşidini arttıran TP-LINK 2600mAh, 5200mAh, 10000mAh ve 10400mAh kapasiteli ürünleri ile tüm tüketicileri hedefliyor. Müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlayan kafe’ler de power bank’ları kullanan işletmeler arasında yer alıyor.

TP-LINK’in güçlü ve sağlam power bank’larını müşterilerinin hizmetine sunan kafelere İstanbul Bakırköy’de faaliyet gösteren Kahve Durağı da eklendi. TP-LINK TL-PB10400 model power bank’ları satın alarak kullanıma sunan Kahve Durağı, power bank’lar için özel ahşap bir stand üretmiş. Bu stand içinde isteyen müşterinin masasına power bank götürülüyor. Böylece şarjı azalan ya da biten telefon ya da tablet sahibi müşteri, bir yandan çayını kahvesini içerken bir yandan da güvenli bir şekilde cihazını şarj edebiliyor.

TP-LINK’in 10400mAh gücündeki power bank’ı çift USB girişi (5V/2A ve 5V/1A) ile aynı anda iki cihazı şarj edebiliyor. Bu sayede örneğin Kahve Durağı’nda buluşan iki arkadaş, akıllı telefon ya da tablet bilgisayarlarını aynı anda, masada şarj edebiliyorlar. Üstelik telefon ya da tabletten uzak kalmadan, gerektiğinde kullanarak şarj işlemi yapılıyor. Böylece kafe, müşterilerine çok daha güvenli bir yöntem sunmuş oluyor.

TP-LINK’in güçlü power bank’ları marka ve modeline göre 3-5 kez akıllı telefonu şarj edebiliyor. Aynı anda iki cihazı birden şarj etmenin mümkün olduğu ürünler, güçlü ve güvenilir pilleri sayesinde tüm cihazları güvenli olarak şarj edebiliyor. Kafe ve restoranların müşterilerine sunması için uygun ürünler olan TP-LINK power bank’lar, performanslarına oranla uygun fiyata sahip.

The post TP-LINK Power Bank ‘larla Şarj Hizmeti Veren Kafe Sayısı Artıyor appeared first on ITNetwork.

Source:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Nesil Nano Küp PC, Türkiye’de

DataStar, Shuttle'ın sadece 0.5 litrelik hacme sahip yeni nesil NANO seri küp PC'sini satışa sunuyor. Shuttle NC01U model küp PC,...

Kapat