Tivibu'ya kardeş geldi, KureTV

1
18

Geleneksel yayın mecraları televizyon ve radyoyu, online dünyaya taşıyan yeni internet medya platformu Küre TV, yayına başladı.

Samanyolu Medya Grubu tarafından kullanıma açılan Küre TV, yayın dünyasına merhaba dedi, Platform, televizyon ve radyo gibi geleneksel yayın araçlarına internet üzerinden ulaşma imkanı sunuyor. İnternetin ulaştığı her yerden TV kanallarına ve geçmiş programlara ulaşma imkanı sunan Küre TV, ayrıca kanalların canlı yayınlarına da erişim sağlıyor.

Cep telefonu ya da bilgisayarlar ile internet hizmeti sunan tüm araçlardan ulaşılabilecek olan yeni platform, tüm radyo ve TV yayınlarının kullanıcının belirlediği bir zaman ya da mekanda izlenebilmesine olanak tanıyor.

www.kure.tv adresi üzerinden hizmet veren platform, sevilen dizi, program ve filmlerin yanı sıra güncel ve eğitici programlara erişim sağlıyor. ‘Siz hiçbir şeyi kaçırmayın’ ilkesiyle yola çıkan Küre TV, 6 TV kanalı, 3 radyo istasyonu ve genişleyen arşivi ile hizmet sunuyor.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca; “İnternet kullanımının dünya sıralamasında üst sıralarda olduğu ülkemizde, yayıncılık anlayışımızın da çağı yakalaması gerekiyor. Bu maksatla oluşturduğumuz kure.tv platformunu yayıncıların ve izleyicilerin beğenisine sunduk. Hedefimiz kure.tv’yi bu alanda öncü markalardan biri haline getirmektir” dedi.

Küre TV, yeni kanal ve programları da önümüzdeki günlerde kullanıcıyla buluşturmaya hazırlanıyor.

1 YORUM

  1. Tüm samimiyetimle söylemeliyim ki; çok iyi yazıyorsunuz. web adresinizi Google ile keşfettim. RSS beslemelerime ekleyeceğim. Yayınlayacağınız bütün yazılarınızı heyecanla bekliyor olacağım. İyi bloglamalar dilerim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.