IPHaber

IPTV


Tivibu'ya kardeş geldi, KureTV

Nisan 6, 2010 by admin in IPTV, Telekom with 1 Comment

Geleneksel yayın mecraları televizyon ve radyoyu, online dünyaya taşıyan yeni internet medya platformu Küre TV, yayına başladı.

Samanyolu Medya Grubu tarafından kullanıma açılan Küre TV, yayın dünyasına merhaba dedi, Platform, televizyon ve radyo gibi geleneksel yayın araçlarına internet üzerinden ulaşma imkanı sunuyor. İnternetin ulaştığı her yerden TV kanallarına ve geçmiş programlara ulaşma imkanı sunan Küre TV, ayrıca kanalların canlı yayınlarına da erişim sağlıyor.

Cep telefonu ya da bilgisayarlar ile internet hizmeti sunan tüm araçlardan ulaşılabilecek olan yeni platform, tüm radyo ve TV yayınlarının kullanıcının belirlediği bir zaman ya da mekanda izlenebilmesine olanak tanıyor.

www.kure.tv adresi üzerinden hizmet veren platform, sevilen dizi, program ve filmlerin yanı sıra güncel ve eğitici programlara erişim sağlıyor. ‘Siz hiçbir şeyi kaçırmayın’ ilkesiyle yola çıkan Küre TV, 6 TV kanalı, 3 radyo istasyonu ve genişleyen arşivi ile hizmet sunuyor.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca; “İnternet kullanımının dünya sıralamasında üst sıralarda olduğu ülkemizde, yayıncılık anlayışımızın da çağı yakalaması gerekiyor. Bu maksatla oluşturduğumuz kure.tv platformunu yayıncıların ve izleyicilerin beğenisine sunduk. Hedefimiz kure.tv’yi bu alanda öncü markalardan biri haline getirmektir” dedi.

Küre TV, yeni kanal ve programları da önümüzdeki günlerde kullanıcıyla buluşturmaya hazırlanıyor.

Tagged , , ,

Related Posts

One Comment

  1. Arsun AliMay 23, 2010 at 07:07

    Tüm samimiyetimle söylemeliyim ki; çok iyi yazıyorsunuz. web adresinizi Google ile keşfettim. RSS beslemelerime ekleyeceğim. Yayınlayacağınız bütün yazılarınızı heyecanla bekliyor olacağım. İyi bloglamalar dilerim.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Avea'dan 'Faturanı Paylaş' hizmeti

Avea, ''Faturanı Paylaş'' uygulamasıyla, şirketlere, iş amaçlı görüşmeleri için kurumsal hattın yanı sıra, sabit ücret karşılığında çalışanlarının bireysel hatlarına da...

Kapat