IPHaber

IPTV


Tivibu'nun spor kanalı açıldı

Temmuz 5, 2011 by admin in IPTV with 0 Comments

Tivibu Web başlangıç paketi ve Tivibu Cep’te yayın hayatına başlayan ve Tivibu’ya özel bir kanal olan Sportivi, Türkiye’de spor yayıncılığına yeni bir boyut getirme iddiasında.

Futbol odaklı olmakla birlikte sporun tüm branşlarına yer verecek olan kanal, bünyesinde sporun uzman isimlerini barındırıyor. Sportivi’nin Genel Yayın Yönetmenliğini Gökhan Dinç yapacak. Ayrıca Aykut İnce, Güven Taner, Kadir Çetinçalı, Harun Muslu, Pascal Nouma, Ali Ece, Gürcan Bilgiç, Alp Darıcı, Deniz Fuat Çimen, Orhan Gencer, Zeynep Özdemir, Kübra Aslan ve Zadik Gökoğlu gibi isimler farklı yayınlarla izleyici karşısına çıkacak.

24 saat yayın yapan Sportivi, Tivibu Web 77. Kanalda ve Tivibu Cep’te yayına girdi. Sportivi, kısa bir süre sonra kablolu yayın lisansı ile ilgili RTÜK prosedürlerinin tamamlanmasının ardından Tivibu Ev’de 77. kanalda SD yayında ve 377. kanalda ise HD yayında olacak.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Tayland'da seçim öncesi Facebook ve Twitter yasak

2006 yılında eski Başbakan Tahsin Şinavatra’nın ordu tarafından görevden uzaklaştırılmasıyla derin bir bölünmeye giren, çıkan çatışmalarda onlarca kişinin hayatını kaybettiği...

Kapat