IPHaber

IPTV


Tivibu TV'de izlenir, kumandası ise IPhone

Eylül 20, 2010 by admin in IPTV, Telekom, video with 0 Comments

Abonesi gün geçtikçe artan TTNet‘in başarılı internet televizyonu “Tivibu” uygulamasını TV’ye bağlayarak izlemek isteyenler için en büyük sorun uzaktan kumanda desteği olmaması idi. IPhone’a yükleyeceğini küçük bir yazılım ile artık TV’nizi iPhone‘dan rahat rahat kumanda edebilirsiniz. İki hafta önce duyurulan uygulama artık AppStore’dan indirilebilir durumda. Uygulamanın çalışabilmesi için Tivibu‘nun çalıştığı bilgisayarda bir Windows uygulaması çalıştırmak gerekiyor. Oldukça hafif bu iki uygulama, iPhone‘u bir Tivibu kumandasına dönüştürüyor.

Televizyon yatarak izlenir
Tivibu servisinde kullanıcılar kanal değiştirmek için bilgisayarın başında olmaları gerekiyordu. iPhone uygulaması ile artık oturduğunuz yerden kanalları değiştirebileceksiniz. İhtiyacınız olan en önemli şey bir Wi-Fi bağlantı. Tivibu‘yu çalıştırdığınız bilgisayara, Kumandan Wi-Fi üzerinden erişip size kumanda sağlayacak.

Uygulamayı indirmek için tıklayınız.


Tagged , , , , , , ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
TT, Invitel satın alması tamamlandı

Türk Telekom, Invitel Holdings A/S ile Invitel International’ın hisselerinin %100’ünün 221 milyon Euro karşılığında satın alınmasına ilişkin bir hisse alım...

Kapat