IPHaber

Telekom


TiviBu 300 bin aboneye ulaştı

Temmuz 10, 2010 by admin in Telekom with 0 Comments

24 Şubat’da yayın hayatına başlayan Tivibu’nu Facebook, Twitter gibi sosyal mecralardan yaptığı ücretsiz abonelik kampanyaları sonucu abone sayısı 300 bine çıkardı.

Dizi, film, spor, belgesel, müzik gibi pek çok farklı içerik sunan Tivibu, kullanıcılara tüm dünyanın yakından takip ettiği gündeme dair en önemli programları klasik yayın akışına bağlı kalmadan izleme olanağı sağlıyor. Tekrar İzle, Geri Al İzle, Durdur İzle, Seç İzle, Kirala İzle özellikleri sayesinde Tivibu aboneleri, sevdikleri dizileri ve televizyon programlarını, sunulan geniş film arşivinden seçecekleri filmleri ajandalarını değiştirmelerine gerek duymadan istedikleri zamanda izleyebiliyor.

Tivibu’yla, Güney Afrika’da başlayan futbol heyecanını; canlı yayını 15 dk. geri alarak yaşayabilen ve atılan golleri, ilginç pozisyonları dilediklerince izleyebilen kullanıcılar, Tivibu’nun FilmClub kanallarıyla da Hollywood aksiyonlarından dünya sineması örneklerine kadar pek çok farklı türde sinema içeriğine kolayca erişebiliyor.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Mobil TV 5 yıl içinde çok kullanılacak

Araştırma şirketi Juniper'in verilerine göre mobil tv pazarından elde edilecek gelir, 5 yıl içerisinde 7 milyar dolara ulaşacak. Juniper'in raporuna...

Kapat